Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Mihai M.
    acum 4 ani

    Super.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru recenzie! 🙂
  • Adriana P.
    acum 4 ani

    Profesionalism, amabilitate si promptitudine.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Andrei T.
    acum 4 ani

    Eu personal sunt mulțumit de servicii.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim
  • Eugen P.
    acum 4 ani

    Un service de telefoane bun, cu oameni serviabili!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Vlad P.
    acum 4 ani

    Recomand cu încredere💯
    Super rapiditate si profesionalism 🤩 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Andrei P.
    acum 4 ani

    Recomand,oameni faini,profesioniști și spre uimirea mea foarte rapizi in rezolvarea problemei.

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim! 🙂
  • doina U.
    acum 4 ani

    Angajații foarte amabili si profesioniști! Servicii impecabile! Prețuri decente. Recomand cu încredere !

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Toma E.
    acum 4 ani

    Cel mai profesionist service GSM la care am apelat. Echipa e bine pregatita și primitoare și locația arata super bine.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru recenzie. Vă așteptăm cu drag oricând mai aveți o problemă cu gadgetul preferat 🙂
  • Mihaela G.
    acum 4 ani

    Prima interacțiune a fost ok, nu a durat foarte mult înlocuirea display-ului. La câteva luni după schimbarea display-ului am avut ceva probleme cu produsul dar au încercat sa le rezolve și au fost foarte prompți. Per total sunt mulțumita de calitatea serviciilor oferite.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru recenzie și vă așteptăm cu drag și pe viitor! 🙂
  • Alexandra A.
    acum 4 ani

    Am rămas surprinsa cât de rapid își fac treaba, cât de interesați sunt si cât stau și analizează fiecare detaliu și nu numai, îl și explică pe înțelesul tău. Prețuri bune. Comunica atât prins sms cât si telefon. Se vede ca sunt interesați și le place ce fac. Recomand din tot sufletul.
    P. S.: miroase foarte bine înauntru și e foarte curat:)

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!

Recenziile sunt închise.