Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Dragoș D.
    acum 4 ani

    Am schimbat un Display Original Iphone XS. Profesionalism maxim, raport pret calitate exceptional, plus telefonul l-am primit personal la domiciliu. Recomand cu incredere !!!

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim pentru cuvintele frumoase. Va ajutam cu drag si pe viitor, de fiecare data cand aveti nevoie.
  • BoredGaming
    acum 4 ani

    Este foarte buna, Am adus telefonul meu Xiaomi Poco X3 pentru ca nu se mai încarca si o zi mai tarziu am venit inapoi la gsm-ul si am luat telefonul meu, era reaparat, arata ca noua, eram bucuros, chiar si ne da reaparatie gratuit dupa ce ai platit pentru prima data. Ma bucur ca e best 🙂

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim ca ne-ati trecut pragul si va mai asteptam cu drag!
  • Ovidiu G.
    acum 4 ani

    Profesionalism, amabilitate și prețuri decente!
    Am sunat la mai multe service-uri GSM din oraș pentru a schimba sticla de la un IPhone XS MAX. Cei mai mulți au spus ca nu se complică, ei schimbă cu tot cu display ( și ăla after Market), Doar unul a spus ca s-ar băga, dar a cerut un preț apropiat de ceilalți. Cei de la Clinica GSM au acceptat pe loc și au cerut un preț mai mult decât decent.. Cam 60% din cât au cerut ceilalți. Din punctul meu de vedere ei sunt cei mai buni din oraș! Recomand cu încredere!👏👆🥇

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!☺️
  • Dosoftei C.
    acum 4 ani

    Lucrare realizată de mântuială, cu piese chinezești de proastă calitate. Rating-ul e supus modificării după ce se se repară lucrarea pe care tot ei precedent au realizat-o.
    Update: Telefonul s-a rezolat din a doua încercare. Atitudinea conducerii în urma review-ului inițial și a situației lasă de dorit.

  • Dan G.
    acum 4 ani

    Prețuri mari față de concurență! Am purtat o discuție telefonică pentru stabilirea prețului unei reparații cu cei de acolo care mi-au cerut niște prețuri destul de mari. Vădit fâstâciți de faptul că eu cunosc prețurile reale de achiziție ale pieselor componente, au încercat să o dreagă că stați să vedem, că sunt mai multe modele (deși cerusem informații exact pentru modelul meu de telefon) și să revin cu un telefon cât verifică. Am sunat din nou, până la urmă să-mi spună fix aceeași sumă (mare față de realitate + prețul de manoperă a competitorilor) pentru reparație. I-am spus că nu e nicio diferență și sunt tot cel cu care discutase anterior. Mi-au închis telefonul… Am apelat din nou, nu au mai răspuns! Profesionalism 0, preturi mari (sa nu zic exorbitante), atitudine… trageți voi concluzia!

  • Stefania S.
    acum 4 ani

    Am fost de mai multe ori aici pentru achizitii accesorii, reparatie telefon, informatii. Intregul colectiv are un comportament frumos cu deschidere fata de client. Oameni politicosi, profesionisti si cu zambetul pe buze. De fiecare data am ramas uimita de calitatea serviciilor oferite. De la vitrinele lustruite si curate bec pana la respectarea distantei. Am gasit de fiecare data intelegere si buna vointa motiv pentru care si pe viitor voi alege aceste servicii.
    De 8 martie chiar am primit o floare si acum cva timp fetita mea bomboane, gesturi mici ce iti fac experienta placuta. Recomand cu drag si multumesc!
    Ca minus, locatia – parcarea dar … prefer sa fac doi pasi in plus si sa fiu tratata asa.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim

Recenziile sunt închise.