Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Andrei R.
    acum 5 ani

    O experiență minunată cumulată cu un preț rezonabil și o reparație in timpul cel mai scurt. Recomand

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Sebastian I.
    acum 5 ani

    Cel mai bun service GSM. Foarte profesioniști, merită un succes mult mai mare pentru serviciile pe care le prestează.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Matei H.
    acum 5 ani

    Am reparat sticla unui Iphone X. Timpul de lucru a fost exceptional iar timpul de asteptare m a surprins placut. Recomand cu tot dragul❤

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Mihaela I.
    acum 5 ani

    Servicii de calitate serioasa la un pret super mic. Reparatia a avut loc intr-un timp foarte scurt si pe deasupra sunt si foarte politicosi si respectuosi. Recomand 😊 …

    Răspunsul proprietarului
    Sincere mulțumiri pentru cuvintele frumoase ! 😊 …
  • George B.
    acum 5 ani

    Servicii foarte bune, siguranta garantiei, comunicare de nota 10.
    Singurul minus ar fi ca nu s-a testat telefonul inainte sa mi-l înapoieze.

    Răspunsul proprietarului
    Din fiecare interacțiune cu clienții învățăm noi moduri de a oferi și mai multă valoare. Vă mulțumim pentru feedback-ul detaliat!
  • Tudor B.
    acum 5 ani

    Sunt foarte mulțumit de serviciile oferite ! Mai ales de respectul cu care am fost tratat de angajați, este un băiat Vieru Stefan, nota 10 ! Sunteți top !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru recenzie! Îi vom transmite mesajul lui Ștefan. Cu siguranță va fi bucuros și motivat de cuvintele frumoase. 🙂
  • adya A.
    acum 5 ani

    Am fost cu telefonul meu care nu mai pornea la ei si l-au reparat, alte service -uri nu i-au mai dat șanse. Sunt foarte ok. Super profesionisti

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Andreea-Madalina C.
    acum 5 ani

    Sunt cei mai buni. Am trimit telefon din Islanda la reparat, am ținut legătura tot timpul cu persoana care mi-a reparat telefonul, și l-am primit imediat după ce a fost reparat. Recomand cu încredere Clinica GSM mai ales pe Ștefan cu care am ținut legătura din primul și ultimul moment pana mi-a ajuns telefonul. Băieți de nota o mie!!! Recomand cu mare drag și cu siguranță la următoarea problemă dacă e să o am la telefon mă întorc la ei! Felicitări băieții sunteți cei mai tari!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Alexandra G.
    acum 5 ani

    Am avut parte de servicii impecabile pentru inlocuire display si sticla la un samsung s8. Am asteptat inainte sa fac acest review ca sa vad cum se prezinta lucrarea facuta si pot spune ca este 10/10.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim
  • Diana G.
    acum 5 ani

    Telefonul meu era in ultimul hal: display spart, spate de sticla spart, butoane laterale care nu functionau. Odata ce am ajuns in aceasta clinica minunata, oamenii au fost foarte intelegatori si foarte prompti, iar preturile sunt in raport excelent cu calitatea. Ii recomand tuturor celor care au probleme cu telefonul.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru recenzia detaliată ! Ne mândrim cu serviciile noastre, dar și cu clienții noștri extrem de amabili și binevoitori .😊🙏 …

Recenziile sunt închise.