Clinica GSM Iasi

Se încarcă...

2.655 de recenzii la „Clinica GSM Iasi”

Excelent
4.9
2.655 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Iulian-Alexandru V.
    acum 5 ani

    Am reparat aici un Apple Watch 3. Am primit mereu update-uri cu statusul reparatiei si o dovada clara de profesionalism pe toata durata colaborarii.
    Atat calitatea reparatiei cat si modul in care a fost tratata intreaga situatie (probleme cu stocul pieselor etc.) a fost de nota 10.
    Recomand cu drag!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim !
  • Constantinescu J.
    acum 5 ani

    Am avut de reparat ecranul și camera de pe spate, am hoatărât să îmi iau și folie de sticlă și husă dacă tot mi-am reparat telefonul. (570 de lei în total din care TVA a fost aprope 100 de lei). Am ales o folie de sticlă la recomandarea angajatului care a zis că e rezistentă și acoperă tot. După 3 săptămini mi s-a crăpat folia de sticlă deodată pe margini (țin să precizez ca nu mi-am tinut telefonul cu cheile sau cu altceva care ar putea să lovească și nici nu îl pun cu fața în jos) Mă așteptam să fie mult mai rezistentă folia mai ales că a costat 70 de lei, este foarte sensibilă, dacă o ating puțin cad bucățele din ea. În rest serviciile au fost bune și rapide, dar nu recomand să vă puneți folie de la ei.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua. Multumim pentru feedback. La folia din sticla aveti garantie 30 de zile chiar daca se sparge. Va asteptam sa o inlocuim. O zi frumoasa

Recenziile sunt închise.