Altex Arad Greenfield

Se încarcă...

1.829 de recenzii la „Altex Arad Greenfield”

Foarte bun
4.2
1.829 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Danut G.
    acum 5 ani

    Ok un magazin foarte mare , foarte bine aprovizionat cu personal amabil si cooperant

  • Nicolae S.
    acum 5 ani

    Superb magazin ! Personal ireproșabil și servicii prompte ca și în celelalte locații.

  • Tiberiu-Emil M.
    acum 5 ani

    O gama variata de electronice și electrocasnice. Service în garanție și post garanție La produsele comercializate de companie în toată țara.

  • Victor B.
    acum 5 ani

    Megastore Altex, in locație convenabilăsi cu parcare încăpătoare. Partea negativă, e că deși este megastore, nu are in stoc multe produse prezentate pe site. Cam trist…

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Victor Boszormenyi! Multumim pentru feedback. Vom lua in considerare aspectele mentionate. Facem toate eforturile sa poti regasi cat mai multe produse disponibile la raft. O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • Dany I.
    acum 5 ani

    E super ok magazinul, doar că nu a, avut cine să mă ajute cu informații despre niște boxe ieri. 😅😅😅 …

  • cosmin L.
    acum 5 ani

    Frumos, spațios, parcare ok, singurul minus este lipsa unei toalete pentru clienți având în vedere spațiul generos.

  • Teodor R.
    acum 5 ani

    O buna experiență.
    Am cumpărat ceea ce am rezervat online cu o seară înainte, dar și discuția din magazin a fost informativă.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Teodor Remus Ruja! Multumim pentru feedback. O zi frumoasa, Echipa Customer Service
  • diana R.
    acum 5 ani

    O mica problema la parcare

  • Valentin C.
    acum 5 ani

    Magazin cu o mare varietate de aparate electrice și electrocasnice, preturi pentru orice buzunar, apelează pentru sfaturi la unul din agenții din magazin și cu siguranță vei face o alegere buna.

  • Val C.
    acum 5 ani

    Va recomand cu încredere sa-l căutați pe Mehmet Erdogan de pe raionul IT & Comunicații, un băiat atent cu clienții și foarte serviabil, în comparație cu alți băieți de pe același raion. E lucru mare sa știi sa si vinzi în România. Bine ca se mai găsesc totuși si angajați serioși ca si el.

Recenziile sunt închise.