Used Products Cluj-Napoca - Marasti

Se încarcă...

1.179 de recenzii la „Used Products Cluj-Napoca - Marasti”

Excelent
4.6
1.179 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Filip S.
    acum 4 ani

    Am cumpărat un joc, nici nu a mers, cred că nici nu le verifică, de celelalte produse nu știu…

    Răspunsul proprietarului
    Buna dimineata, Filip. Ne pare rau pentru inconvenientul semnalat. Toate jocurile comercializate in magazin sau on-line sunt insotite de Garantie, daca nu este functional ne poti contacta telefonic / e-Mail / WhatsApp, si il vom inlocui sau rambursa pe loc. 😉
  • Dan P.
    acum 4 ani

    De toate pentru toți. Filme jocuri telefoane laptopuri boxe chitari cabluri…

  • Mihai S.
    acum 4 ani

    Am cumpărat un laptop de la ei, și sunt foarte mulțumit de produs! Recomand cu căldură!

  • Andrei S.
    acum 4 ani

    Personal amabil. Preturile difera in funtie de produs. De la oferte bune pana la unele putin cam piperate.

    Răspunsul proprietarului
    Andrei, iti multumim pentru feedback, e bine primit. Desi ne straduim, nu intotdeauna reusim sa tinem pasul cu actualizarea preturilor de retail, insa ne intrebam, oare stii ca multe dintre produsele pregatite la vanzare beneficiaza de negocierea pretului afisat ? Cheers !
  • Mihaly A.
    acum 4 ani

    Sunt foarte multumit de produsul achizitionat, si livrarea era ok.

  • [OP] C.
    acum 4 ani

    am comandat un ps3,peste 2 zile a venit,stare impecabila,jocurile pe care le-am luat merg toate,nimic mai mult nu doream.Multumesc Used Products Romania

  • Biblioteca C.
    acum 4 ani

    Suntem mulțumiți și plăcut impresionați de cei de la Used Products ; am schimbat/comandat un produs, starea acestuia este foarte bună și funcționabilă. Pe viitor o să mai comandăm și alte produse.
    Recomandăm Used Products!

  • Daniela B.
    acum 4 ani

    Foarte multumita de produsul primit. Am achizitionat recent,on line, un telefon mobil, intr-o stare foarte buna. Acesta a ajuns in 2 zile lucratoare, impreuna cu garantia aferenta.

  • Liliana D.
    acum 4 ani

    Recomand. O firmă serioasa. Am cumpărat de la ei. Băieții ce lucrează acolo sunt super, vorbesc foarte frumos și îți explică tot . Îți dau garanție pe produsul cumparat. Super ,Recomand cu incredere.

  • Cristian P.
    acum 4 ani

    Am achizitionat un ceas destul de scump de la ei, au fost foarte amabili, am putut si negocia. Am comandat si produsul a sosit chiar a doua zi, deci inca un punct in plus. Recomand!

Recenziile sunt închise.