Used Products Cluj-Napoca - Marasti

Se încarcă...

1.179 de recenzii la „Used Products Cluj-Napoca - Marasti”

Excelent
4.6
1.179 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Janos (.
    acum 5 ani

    Nu știu ce să zic despre ofertele „grozave”. Am avut două întâlniri cu magazinul, niciuna prea plăcută. Eram interesat de o tastatură prezentă pe site, dar s-a dovedit că o folosesc în magazin. Eram interesat de un alt produs și am întrebat dacă are un anumit cablu, tipul mi-a spus că nu are. Ei bine, am luat-o ca și cum nu ar trebui să aibă. Naiv cum eram, am cumpărat produsul și am observat doar acasă pe cutie că ar trebui să conțină unul. Nu am avut altă treabă decât să dau diferența de bani pentru cablul lipsă. În afară de asta, produsul funcționează bine.

    Răspunsul proprietarului
    Buna dimineata. Vom raspunde in limba romana, intrucat si discutia din magazin a fost purtata la fel. In primul rand, ne cerem scuze pentru prima situatie semnalata, exista uneori probleme tehnice de sincronizare a produselor din on-line cu stocul in timp real. Referitor la lipsa unui accesoriu, va precizam ca noi comercializam toate produsele in aceeasi componenta in care au fost si achizitionate. La produsele pre-utilizate, este de asteptat sa nu contina toate accesoriile aflate initial in cutie, insa daca vi s-a precizat despre lipsa acelui cablu, si dvs ati confirmat totusi achizitia, apreciem ca nu mai este culpa noastra, clientul fiind informat corect si complet in prealabil. Va multumim pentru feedback-ul oferit, apreciem intotdeauna o critica constructiva. Pe curand.
  • Radu D.
    acum 5 ani

    Experiența mea de vânzare este de 5 stele cu acești tipi. Au fost profesionisti de la ridicarea si plata pentru livrarea produsului pe care l-am vandut, pana la verificarea cu mine si plata produsului vandut. Comunicarea a fost clară, concisă și nu m-am îndoit nicio clipă de ei. Voi folosi serviciile lor în viitor, atât pentru cumpărare, cât și pentru vânzare!
    Vă mulțumim pentru profesionalism! Ar trebui să le încerci.

    Răspunsul proprietarului
    Vom raspunde in limba romana, intrucat si discutia purtata astazi a fost in acelasi fel. Va multumim pentru increderea acordata, incercam sa oferim fiecarui client cea mai buna experienta in relatiile comerciale cu noi. Apreciem feedback-ul oferit, si va ramanem pe viitor la dispozitie pentru orice informatii suplimentare. Stay safe !
  • RIdah R.
    acum 5 ani

    A fost foarte bine.
    Chiar dacă am ajuns la magazinul lor aproape la ora de închidere.
    Mi-au primit bun venit pe mine și pe produsele mele.
    Este mai bun decât casa ta de amanet obișnuită.
    Pentru că nu există un alt magazin ca al lor.
    Au totul pentru a vă testa produsele. Și ei știu să informeze un produs.
    Atâta timp cât ești rezonabil și realist în a ști cum merge această afacere… Este o vânzare/cumpărare rapidă.
    Le recomand serviciile și ceea ce vând.
    Angajati profesionisti si prietenosi.
    Sunt sigur că îi voi vizita din nou.

  • Emanuel R.
    acum 5 ani

    Un magazin excelent.

  • Paul R.
    acum 5 ani

    Treaba bună

  • Codrut A.
    acum 5 ani

    Recomand cu incredere!!

  • Francisc K.
    acum 5 ani

    Sunt multumit de voi

  • Barsony I.
    acum 5 ani

    Apreciez acest magazin .

  • gusa G.
    acum 5 ani

    Prețuri bune

  • Roxana B.
    acum 5 ani

    Personal minunat,produse bestiale

Recenziile sunt închise.