Used Products Cluj-Napoca - Marasti

Se încarcă...

1.179 de recenzii la „Used Products Cluj-Napoca - Marasti”

Excelent
4.6
1.179 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Cristian P.
    acum 5 ani

    Am cuparat acum mai bine de un an o boxa Bose Soundlink Mini 2.

    Am vrut sa va spun ca achizitia acesteia de la dumneavoastra a fost o experienta foarte buna si am tinut sa revin cu un feedback.

    Boxa merge foarte bine de atunci, bateria inca tine bine iar tehnic n-a fost nicio problema.

    Va multumesc pt respectul cu care tratati clientii. Felicitari si sa o tineti tot asa.

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim pentru feedback-ul primit, incercam sa oferim fiecarui client cea mai buna experienta in relatiile comerciale cu noi. #StaySafe
  • Alexandru S.
    acum 5 ani

    Oameni faini, foarte multumit de produs (tastatura Logitech G910). Recomand!

  • Robert N.
    acum 5 ani

    O experiență foarte plăcută. Am comandat online un Canon battery grip pentru aparatul meu foto. A sosit a doua zi și sunt foarte mulțumit de calitatea produsului (stare ca nouă) ținând cont de prețul plătit. Informațiile furnizate telefonic despre produs înainte de achiziție au fost foarte clare și bine venite. Recomand 👍 …

  • Paul S.
    acum 5 ani

    Am primit premiul la giveaway Facebook, este excelent. Firma serioasa si de incredere!!

  • Cristian I.
    acum 5 ani

    Multumit de produsul pe care l-am achizitionat, sigilat fiind. Perfect functional. Recomand !

  • Emmanuel C.
    acum 5 ani

    Oameni serioși! Mi.au dat toate detaliile necesare prin telefon. Livrare în 24 de ore, super rapid. Produsele au venit ambalate in mai multe ambalaje pentru protecție. Recomand!

  • Anca P.
    acum 5 ani

    Tocmai am achiziționat al doilea ceas Samsung S3 Gear de care suntem foarte mulțumiți.Mi-a plăcut că băieții au fost foarte prompți și foarte atenți la nevoile noastre.O sa va recomand in continuare și cu siguranță vom mai achiziționa și noi de la Dvs.

  • magdau I.
    acum 5 ani

    am dat 200 lei pe o maneta SONY ambalata frumos contrafacuta de pe Amazon. maneta am luat-o mai demult, cateva luni, dar nu am folosit-o fiindca am observat ca „it doesn’t feel right”. Ma apuc acuma sa o desfac si ce sa vezi, surpriza. O chinezarie. Apoi sa va folositi de cei 200 de lei cum m-am folosit eu de maneta, ca bonu nu-l mai am.

  • Ewe E.
    acum 5 ani

    Am plasat comanda usor, iar apoi in mai putin de o zi am primit un apel de confirmare. Un magazin online de incredere! Produsul a ajuns în termenul mentionat, fara zgarieturi sau ambalaj deteriorat. Pe langa preturile super ok, am descoperit un serviciu de relatii cu clientii foarte bun, atat in ce priveste calitatea si promptitudinea comunicarii cu clientul cat si rapiditatea expedierii produselor.
    Recomand cu incredere!!🏆

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim pentru feedback-ul oferit, si va ramanem pe viitor la dispozitie pentru orice suport suplimentar.

Recenziile sunt închise.