TotalConvert

Se încarcă...

1.416 recenzii la „TotalConvert”

Excelent
4.7
1.416 recenzii
5
4
3
2
1
  • Francisc C.
    acum 3 ani

    Foarte mulțumit. Prețurile sunt mici și dezirabile. Angajații sunt profesioniști, serioși și manierați. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Salut Francisc! Mulțumim pentru evaluare și recomandări. Ne bucurăm că ai avut o experiență plăcută și te mai așteptăm 🙂
  • Coto N.
    acum 3 ani

    Recomand, cu mare drag!
    Te poți încrede chiar și online, fără niciun fel de griji.

    Răspunsul proprietarului
    Salutate. Mulțumim pentru evaluare 🙂
  • Fabri O.
    acum 3 ani

    laptop lenovo c340 super estetic cat si functional, comunicare excelenta viteza de livrare rapida , eu unu zic ca merita

    Răspunsul proprietarului
    Salutare. Mulțumim pentru recenzie și te mai așteptăm.
  • Alyn L.
    acum 3 ani

    Am achiziționat un telefon din magazinul dumneavoastră din Calea Griviței 142 și băiatul de acolo a fost drăguță și mi-a dat și o husă cadou.

    Răspunsul proprietarului
    Salutare. Mulțumim pentru recenzie și evaluare. Vă mai aștepăm.
  • Monika D.
    acum 3 ani

    Telefonul arata si mai bine in realitate! Sunt foarte multumita de serviciile oferite. Seriozitate, punctualitate si amabilitate! Multumesc!

    Răspunsul proprietarului
    Salutare! Mulțumim că ți-ai facut timp să ne lași o recenzie. Apreciem evaluarea 🙂 Așteptăm să te revedem.
  • Marian A.
    acum 3 ani

    Prima data cand comand de la ei. Totul a mers ca uns. Am fost placut surprins de profesionalism la fiecare detaliu. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Salut Marian! Ne bucurăm că totul a mers conform planului. Mulțumim că ți-ai facut timp să ne lași recenzia și te mai așteptăm 🙂
  • Bragarea A.
    acum 3 ani

    Staff foarte profi, sunt niște băieți cu bun simt si foarte bine pregătiți tehnic. Ii recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Salut Alex. Mulțumim pentru evaluare. Te mai așteptăm 🙂
  • Alex M.
    acum 3 ani

    Am fost la Refix, si am fost super multumit! Comunicare excelenta,angajati rofi si produsele sunt exact cum au fost descrise!

    Keep up the good work!

    Răspunsul proprietarului
    Salut Alex. Mulțumim pentru feedback. Te mai așteptăm. 🙂
  • Mihaela G.
    acum 3 ani

    Făcând pentru prima data o comanda de pe acest site , am rămas plăcut surprinsă de produs (peste Așteptările mele)

    Răspunsul proprietarului
    Bună Mihaela! Mulțumim pentru evaluare și suntem încântați că am reușit să-ți depășim așteptările 🙂
  • Maria C.
    acum 3 ani

    Produse noi, garantie 12 luni la niste preturi extrem de bune fata de alte parti. Recomand 100%

    Răspunsul proprietarului
    Bună, Maria! Mulțumim frumos pentru evaluare și recomandări 🙂

Recenziile sunt închise.