Smile Mobile - Service Telefoane GSM iPhone si Samsung

Se încarcă...

787 de recenzii la „Smile Mobile - Service Telefoane GSM iPhone si Samsung”

Excelent
4.9
787 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Patrick F.
    acum 2 ani

    Am dat la buy-back un iphone 11 și mi-am achiziționat un iphone 13 pro sunt foarte mulțumit de toate ofertele de care am dispus. personal foarte amabil!

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Patrick! Mereu încercăm să oferim cele mai bune servicii și oferte. Te mai așteptăm!
  • Rusu A.
    acum 2 ani

    Tocmai am achiziționat un telefon de la ei și sunt foarte mulțumită de serviciile lor și m-au ajutat sa găsesc varianta potrivita pentru mine, cu siguranță o sa mai revin!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim și vă mai așteptăm cu drag!Mereu incercăm să vă oferim cele mai bune telefoane și servicii !😁 …
  • mihai R.
    acum 2 ani

    Mi am schimbat azi ecranul la ei. A fost mai ieftin ca in oricare loc la care am verificat preturile, personalul a fost top si mi au schimbat ecranul in sub 10 minute. Recomand cu incredere

    Răspunsul proprietarului
    Multumim, Raul! Te mai asteptam!!
  • anton H.
    acum 2 ani

    Au tratat cu profesionalism returul unui produs Apple care nu s-a potrivit telefonului meu in ciuda faptului ca l-am desigilat pentru a-l testa. Multumesc , voi reveni la voi cu orice alta problema.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Anton! 😊 …
  • Robi
    acum 2 ani

    Recomand cu mare incredere. Telefoane de calitate la pret foarte bun. Recent am achizitionat un iphone 12 blue cu garantie 6 luni.

    Răspunsul proprietarului
    Mereu incercăm să vă oferim cele mai bune preturi pentru reparații,telefoane și servicii !😁Vă mulțumim și vă mai așteptăm cu drag! …
  • Mihaela B.
    acum 2 ani

    Băieții sunt super profi și super simpatici! Am achizitionat recent un telefon de la ei! Te îndurmă ca pe un prieten, și apoi ca pe un client! Recomand 100% !!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Mihaela! Te mai așteptăm cu drag și pentru alte servicii.🫶🏻 …
  • Alessandro T.
    acum 2 ani

    Am schimbat recent display ul pentru Samsung S23 Ultra,echipa a fost foarte profesionala și au terminat reparația în timp record! Recomand cu drag!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!😊 …
  • Diana M.
    acum 2 ani

    Recomand cu căldură, fie daca vreti să cumpărați un telefon sau sa il reparati. O adevarata placere colaborarea cu ei, echipa se da peste cap sa te ajute cum poate. Mulțumesc mult.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Diana! Te mai așteptăm cu drag.🥰 …
  • Gabriel P.
    acum 2 ani

    Am luat telefoane, foarte de treabă angajații cu servirea

    Răspunsul proprietarului
    Iti multumim, Gabriel! Esti asteptat cu drag oricand!
  • Maura B.
    acum 2 ani

    Profesionalismul si amabilitatea sunt insusirile principale ale angajatilor. Ofera servicii de inalta calitate la un pret foarte bun. Recomand! ☺️⭐️

    Răspunsul proprietarului
    Vă suntem recunoscători pentru recomandare! Asteptăm cu drag să reveniti la noi!

Recenziile sunt închise.