Smile Mobile - Service Telefoane GSM iPhone si Samsung

Se încarcă...

787 de recenzii la „Smile Mobile - Service Telefoane GSM iPhone si Samsung”

Excelent
4.9
787 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Alex A.
    acum 2 ani

    Cele mai bune servicii! Recomand cu drag!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Alex!😊 …
  • Sofia H.
    acum 2 ani

    Mi-am înlocuit acum două luni bateria telefonului la ei. Reparația a fost făcută în 30 de minute. Personalul mi-a transmis încredere din prima clipă, am primit și sfaturi despre menținerea sănătății până reparația a fost realizată.
    Acum mă ține bateria la fel de mult ca în ziua în care au înlocuit-o.

    Răspunsul proprietarului
    Îți Multumim Sofia 🤝 …
  • Teodora D.
    acum 2 ani

    Azi am ajuns la SmileMobiles și am plecat cu un telefon de calitate, cu multe răspunsuri la multe întrebări, cu zâmbetul pe buze și ceva bani rămași 🙂
    Am fost ajutată de Danut și Luminița care au avut răbdare să aleg cel mai potrivit telefon pt nevoile mele și le mulțumesc. Au și huse și folii la preț bun. Recomand cu drag!

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Teodora! Mereu încercăm să vă oferim cele mai bune servicii. Te mai așteptăm cu drag!
  • Olah A.
    acum 2 ani

    Mi-am cumpărat un telefon zilele trecute și am fixat câteva lucruri la fostul telefon (ecran, difuzor) pentru a-l putea da înspre vânzare. Serviciile sunt de calitate și le recomand în mod special studenților, pentru că sunt la un preț accesibil.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Andrei!😊 …
  • Romina C.
    acum 2 ani

    Recent mi-am schimbat ecranul care era spart si bateria care nu prea mai rezista la cei de la Smile Mobile. Mi-au pus si o folie de sticla noua. Procesul a fost unul foarte rapid si prețul avantajos. Telefonul funcționează foarte bine acum.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Romina pentru că ai apelat la serviciile noastre! Te mai aștetm cu drag.🤗 …
  • Zoltán G.
    acum 2 ani

    Profesioniști, sinceri și foarte corecți. Domnii de la magazin mi-au schimbat un display de Iphone 11. Mi-au prezentat ofertele. Deși puteau să-mi pună display-ul scump, să-mi ia mai multi bani, m-au sfătuit să-l pun pe cel ieftin. Sa fim sinceri, este foarte rar în ziua de azi o asemenea atitudine. Ii recomand cu drag și sigur voi reveni la ei ori de cate ori voi avea nevoie!

    Răspunsul proprietarului
    Îți multumim domnule Zoltan 🤝 …
  • Denisa C.
    acum 2 ani

    Recomand cu încredere servicile oferite de cei de la SmileMobile. Sunt foarte mulțumită de serviciile oferite de aceștia, in urma cu doi ani am primit cadou un ceas Smart de la Apple care încă funcționează perfect. Recent mi-am schimbat și bateria pentru un iPhone XS și sunt foarte mulțumită.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Denisa pentru că mereu apelezi la serviciile noastre! Te mai așteptăm cu drag. 🫶🏻🤗 …
  • Teodora C.
    acum 2 ani

    Profesionisti in adevaratul sens al cuvantului! Recomand cu caldura serviciile lor, fie ca ai diferite reparatii de efectuat, fie ca doar doresti sa achizitionezi accesorii. Aici chiar stiu ca telefonul meu este pe maini bune. Multe felicitari echipei!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Teodora pentru complimente și totodată pentru că ai apelat la serviciile noastre! Te mai așteptăm cu drag.🫶🏻🤗 …
  • Cristian C.
    acum 2 ani

    Niste oameni excepționali cu atentia la client. Am intrat sa cumpar un telefon si clar voi reveni la buyback cu acelasi telefon cumparat de la ei la urmatorul upgrade. Am cumparat un Iphone 15 pro max, nou sigilat cu garantie.

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim, Cristian! Ne bucurăm că ți-am „câștigat” încrederea și fidelitatea ! Te mai așteptăm!
  • Micle S.
    acum 2 ani

    Am dus la reparat un telefon Xiaomi și am precizat că este o urgență. Au fost de acord să-l ridic luni la ora 12. La ora 18, nu m-am putut autentifica la serviciu folosind telefonul pentru că nu era gata și nici nu am fost anunțat că nu va fi gata, în ciuda faptului că am menționat că este o urgență și că, dacă nu se poate repara până la ora respectivă, renunț. Am fost informat că telefonul nu mai pornește. Pe lângă faptul că mi-au stricat telefonul, unul dintre colegi a fost nepoliticos. Consider că au fost mincinoși și neserioși. Nu înțeleg de ce au recenzii atât de bune, toate cu 5 stele. Presupun că majoritatea sunt false.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, domnule Micle Sergiu, Ne pare rău că ați avut o experiență sub așteptări. Totuși, dorim să aducem câteva clarificări importante: 1. Ați menționat că telefonul este o urgență și v-am comunicat că vom face tot posibilul să fie gata la timp, însă orice intervenție tehnică depinde de mai mulți factori — complexitatea reparației, disponibilitatea pieselor, testele post-intervenție etc. 2. Din păcate, telefonul dumneavoastră prezenta o problemă mai serioasă decât cea declarată inițial, iar în urma intervenției standard, acesta nu a mai pornit — situație rară, dar posibilă în cazul unor telefoane cu defecte ascunse sau daune anterioare. 3. Nu am refuzat comunicarea, iar colegii noștri v-au informat cu privire la întârziere. Regretăm dacă tonul unui coleg nu a fost pe măsura așteptărilor, vom analiza intern acest aspect. Afirmația că “v-am stricat telefonul” sau că “recenziile sunt false” este nefondată și tendențioasă. Avem sute de clienți mulțumiți care și-au exprimat opinia sinceră, iar afirmațiile de acest gen pot fi interpretate ca defăimare. Rămânem deschiși unei soluționări amiabile și vă invităm să ne contactați direct pentru o reevaluare tehnică. Cu respect, Echipa SmileMobile

Recenziile sunt închise.