Smile Mobile - Service Telefoane GSM iPhone si Samsung

Se încarcă...

787 de recenzii la „Smile Mobile - Service Telefoane GSM iPhone si Samsung”

Excelent
4.9
787 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Hassan A.
    acum 3 ani

    Recomand cu toată încrederea, am achiziționat de la ei un telefon ce din păcate a avut nevoie de reparație de 2 ori, nimic din vina lor, super amabili și promiți au rezolvat pe loc problema de fiecare data.

    Răspunsul proprietarului
    Îți Multumim Robert !
  • Lavinia C.
    acum 3 ani

    Foarte mulțumită de serviciile oferite! Recomand cu încredere. Personalul este foarte amabil și extrem de implicat în asigurarea unor servicii și produse de calitate.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim Lavinia.
  • Lou 2.
    acum 3 ani

    10/10
    Am cumpărat un iPhone 11 Pro, impecabil și asemenea am cerut schimbarea sticlei pentru display la un iPhone Xs. Pentru ambele servicii am primit oferte avantajoase, accesorii. Experiența foarte plăcută si înțelegere maxima, băieții foarte amabili.

    Răspunsul proprietarului
    Îți multumim Dan 🤝 …
  • Doina C.
    acum 3 ani

    Sunt foarte mulțumită de calitatea serviciilor prestate si al telefonului achiziționat. Băieții sunt profesioniști adevărați care te ajuta sa alegi telefonul potrivit, folie, husa etc. Recomand !

    Răspunsul proprietarului
    Multumim , Doina . Te mai așteptăm pe la noi 🙂
  • Guvi
    acum 3 ani

    Am avut marea plăcere de a mi se oferi serviciile lor. Foarte rapizi, punctuali și au rezolvat o problema care la alte servisuri mi sa spus că nu se mai poate face. Recomand cu încredere.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos David,te mai așteptăm pe la noi!
  • SMAC S.
    acum 3 ani

    Cea mai profesionistă echipa. După 2 ani in care am încercat sa mi repar telefonul si peste tot mi au spus ca nu se poate , cei de la SmileMobile au reușit . Si au prețuri foarte accesibile. Recomand cu toată încrederea

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim Cristina, te mai așteptăm pe la noi
  • Alina M.
    acum 3 ani

    Recent am cumpărat un telefon de le ei, sunt super mulțumită de oferta pe care am prins-o. Mi-am luat un telefon nou, sigilat, mult mai ieftin decât în oricare altă parte, cu garanție.
    Le mulțumesc și pentru managementul profesional al relației cu clientul, mereu te pun pe tine în centrul atenției!

    Răspunsul proprietarului
    Îți multumim Alina

Recenziile sunt închise.