SmartZone Service GSM Reparatii telefoane Timisoara

Se încarcă...

658 de recenzii la „SmartZone Service GSM Reparatii telefoane Timisoara”

Excelent
4.9
658 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Călin G.
    acum 4 ani

    Personal foarte amabil , am apelat la ei mi-au rezolvat problema imediat în timp ce eu serveam o cafea chiar la locație . Recomand cu toată încrederea !!!!

  • Diana B.
    acum 4 ani

    Seba esti nr 1 ! Seriozitate maxima si implicare si calitate ! Preturi super accesibile , fara cuvinte . Prea tare ! Mersi fain

  • Zzzz Z.
    acum 4 ani

    Am fost la service cu telefonul (iphone x ) si mi-au schimbat display-ul telefonului in 30 de minute . Cei mai buni din oras . Recomand !!!

  • Sandu P.
    acum 4 ani

    Le mulțumesc din suflet pentru ajutor am înlocuit sticla la Samsung super mulțumit de servicii personalul atent și politicos . Cele mai bune preturi cu siguranță o sa revin și va recomand !!!

  • geolink U.
    acum 4 ani

    Am fost săptămână trecuta sa înlocuiesc display-ul la Samsung galaxy Note 20 ultra reparații și servicii de nota 10 . Magazinul este foarte curat și primitor . Recomand !!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru recenzie ! 😊 Va mai așteptăm ! …
  • Denis C.
    acum 4 ani

    Foarte multumit. Am avut telefonul de 3 ori la reparat si de fiecare data a fost gata in aceeasi zi intr-un timp foarte scurt. Super preturi, si super oameni.
    Recomand cu drag!

  • Liliana G.
    acum 4 ani

    Profesionisti , extraoridinari recomand 😊🤗😊 , din ne-atentie am scapat telefonul pe jos S8+ , s-a facut țandari , am sunat la ei pentru un display însă mi-au recomandat sa trec pentru a face o constatare a dispozitivului , mi-au recomandat schimbarea sticliei deoarece ecranul nu era afectat procesul fiind si unul mai putin costisitor decât înlocuirea ecranului , vreau sa spun ca fac o treaba extraordinara RECOMAND CEI MAI BUNI 🤩🤩🤩

  • Digi T.
    acum 4 ani

    Cele mai bune servicii , am inlocuit display-ul si bateria la Samsung S20 Ultra . Rapizi preturi foarte bune si super amabili . Recomand cu incredere . Multumesc din suflet pentru ajutor. Sigur o sa mai revin !!!!

  • Mihaela I.
    acum 4 ani

    Personal sunt foarte mulțumită de serviciile celor de la SmartZone Gsm&IT. Am avut probleme cu microfonul unui laptop și spre surprinderea mea, a fost reparat în doar o zi.
    Recomand cu incredere! Servicii de calitate, personal responsabil, prietenos și nu în ultimul rând, prețuri mici.

  • Nicoleta R.
    acum 4 ani

    Foarte multumita de serviciile oferite. Am apelat la ei pentru schimbarea display-ului la un iphone, servicii rapide si calitate foarte buna, mi-au inclus si o folie sticla protectie display in acelasi pret!
    Preturi bune,foarte seriosi si amabili! Iar in magazin este o atmosfera foarte calda si primitoare si cafeaua excelenta!
    Recomand cu drag!

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim mult Nicoleta ! ☺️

Recenziile sunt închise.