SmartZone Service GSM Reparatii telefoane Timisoara

Se încarcă...

658 de recenzii la „SmartZone Service GSM Reparatii telefoane Timisoara”

Excelent
4.9
658 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Norbert L.
    acum 5 ani

    Foarte eficienți, răspuns rapid, mai ieftini decât alte locuri care nu sunt la fel de rapizi ca ei.
    Am schimbat ecranul și curățarea a durat 2,5 zile (inclusiv comandarea ecranului).
    Bravo, continuați tot așa.
    Mulțumesc.

  • ZMC 9.
    acum 5 ani

    Nu vreau sa creadă lumea care va citi aceasta recenzie ca le fac reclamă , însă primul meu contact cu SmartZone a fost cu cel puțin 2 ani in urma și de atunci când am o prob apelez la ei cu cea mai mare încredere , ba chiar mai mult am recomand și prietenilor și toți au fost satisfăcuți de calitatea reapariție și de receptivitatea personalului. La mine povestea e simpla , prima mea experiența cu acest service a fost datorata neîndemânări și neatenție sper sa nu plictisesc pe nimeni însă chiar așa a fost , mai exact scumpa mea soție a spart un iPhone și așa am ajuns in service . Am intrat ca ori ce om cu tlf în mână și cu inima cât un purice deoarece tlf era proaspăt lansat și cumpărat cu mare greutate din străinătate etc , am ajuns la SmartZone le-am spus povestea și le-am cerut sa îmi schimbe ecranul , am rămas surprins când băiatul ma îndrumat spre o alta etapa care era și mai puțin costisitoare și de calitate înaltă , ne-având ecranul (lcd) afectat in urma impactului ci doar sticla puțin fisurata ( era țăndări ) mi-a recomandat înlocuirea sticlei , am acceptat cu cv urme de întrebarea asupra rezultatului final însă calitatea își spune cuvântul pt ca după o perioada lunga de timp la soția mea apoi la mama mea tlf încă funcționează fără nici o prob . RECOMAND CU TOATĂ ÎNCREDEREA !!!!!!! Felicitări SMARTZONE !

  • Norbert L.
    acum 5 ani

    Foarte eficient, răspuns rapid, mai ieftin decât alte locuri care nu sunt la fel de rapide ca ele.
    A avut o schimbare a afișajului și o curățare a durat 2,5 zile (inclusiv comandarea afișajului).
    Mare treaba tine-o tot asa.
    Mulţumesc.

Recenziile sunt închise.