Service GSM Sir/lujerului

Se încarcă...

557 de recenzii la „Service GSM Sir/lujerului”

Foarte bun
4.4
557 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Andrei C.
    acum 7 ani

    Super baieti, transparenta maxima. Nu se poate compara cu service-urile de cartier mai mult de atat au garantie 12 luni pentru piese!

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim și va mai asteptam pe la noi!
  • Teodor C.
    acum 7 ani

    Băieții sunt foarte Profi si folosesc componente de calitate cu preturi accesibile. Ma declar multumit ( schimb sticla si display Samsung galaxy S7 ) .

  • Alexandra V.
    acum 7 ani

    Spun ca au program sambata pana la 15, dar am ajuns putin inainte de ora 14 si este inchis.

    L.E: am sunat cu mai putin de 48 de ore inainte (joi dupa-amiaza) si am intrebat daca pot veni sambata si mi s-a spus ca este in regula. De asemenea, poate ratez eu ceva, dar nu vad sa fie mentionat niciunde pe website ca astazi este inchis.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, va rugam respectuos sa verificați site ul nostru unde este mentionat de cel puțin 48 de ore ca astăzi, 08.10.2018 nu vom avea program cu publicul, deoarece este închis pentru inventar. Speram ca o sa va revizuiți pararea. Va multumim.
  • Viorica V.
    acum 7 ani

    Personalul e deosebit de amabil. Eu am fost la ora 10 dimineața imediat după deschidere și nu am prins aglomerat. M am dus pentru capac spate HTC 11+. Mulțumesc băieților care sunt niște profesioniști.

  • Serban I.
    acum 7 ani

    Foarte neseriosi, am trimis un S7 edge la reparat si au pierdut telefonul si mi-au promis un display in locul telefonului pierdut si de multe luni ma tot duc cu minciuna ca nu au pe stoc si ca ma vor suna dar nu ma mai sunat nimeni sa ma informeze despre acel display. Miam luat gandul de la acel telefon sigur nu ii voi recomanda.

  • Ro M.
    acum 7 ani

    Am un s7 edge folosit cu grija dar scapat pe pietre.. zic să nu merg la ESD rom la Samsung așa că am căutat pe net și am găsit pe cei de la bit service care zic ei schimbă displayul la temperaturi de minus 200 de grade Celsius. 450 lei.

    Sunt și după o discuție trimit telefonul în prin curier la ei. Nici după trei zile nu mă sună să îmi spună că a ajuns telefonul așa că îi sun eu. Minciuni, minciuni, minciuni.

    Îi întreb de ce nu m-au sunat și îmi spun că am trecut numărul greșit, cu toate ca l-am trecut si pe cutie si am pus si un bilet in cutie.

    Că e o problemă și că trebuie să îmi dau acordul scris că s-ar putea să defecteze telefonul și alte minciuni.

    După o săptămână îmi trimit telefonul așa cum îl vedeti și voi în poze. Concluzia nu o să trag eu trageți o voi.

    P.S. am dus telefonul la un service ca lumea și mi-au spus că mi-au stricat ecranul,bateria și butonul home. Niște 🐊🐍🦎🐉care isi zic tehnicieni.
    P.P.S. Banuiam ca o sa comenteze cum au facut-o de fiecare data…cum se face totusi ca la toate comentariile negative ei nu sunt niciodata de vina??

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, ecranul dvs. a fost afectat de socul pe care l-a suferit. Sunt anumite cazuri in care natura defectiunii poate veni cu mai multe consecinte negative iar noi suntem obligati sa vi le prezentam de inainte de a incepe lucrul pe dispozitiv. In cazul dvs. au existat mai multe puncte de presiune intr-o zona cu sensibilitate mare iar in momentul in care a fost expus la temperatura de lucru acesta s-a manifestat nefiresc. Acesta este un risc ce a fost prezentat si cu care v-ati dat acordul. Pe de alta parte si noi ne asumam riscul pierderii materialelor si a timpului astfel incat nu a fost nevoie sa achitati nimic. Va garantam ca restul functiilor au ramas functionale si interge astfel incat interventia de laminare NU are legatura cu defectiunele ”constatate ulterior” deoarece acestea au fost testate cu un ecran provizoriu inaite de a fi trimis catre Dvs. Va multumim.
  • Liviu I.
    acum 7 ani

    Nu recomand. Niste tepari. Mi-au inlocuit sticla la un samsung s7 edge. Dupa 2 saptamani s-a dezlipit sticla de pe display. Cand am sunat sa le spun, au invocat motivul ca trebuia inlocuita si rama, dar nu au pomenit asa ceva la momentu respectiv. Aveti mare grija. Eu ma gandesc sa-i reclam la OPC.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, ecranul dvs a fost relipit in baza garantiei. Dezlipirea a fost dupa cum v-am spus si telefonic din cauza ramei care era torsionata si din pacate nu era atat de vizibila cu ochiul liber.La montarea noii sticle nu s-a manifestat acest fenomen de dezlipire, acest lucru s-a intamplat abia dupa o saptamana. In urma discutiilor ulterioare ne-am oferit sa va schimbam rama gratuit pentru a media problema dar ati refuzat.
  • Catalina C.
    acum 7 ani

    Corectitudine, rapiditate, seriozitate, diversitate in servicii, prețuri bune, garanție, oameni foarte amabili și dornici sa te ajute. M-au ajutat cu unele probleme la un iPhone 6 ( ecran spart, baterie ). ❗️Recomand cu încredere ❗️

  • Lucia L.
    acum 7 ani

    Mi-am reparat la ei un telefon Samsung galaxy A8 2018 si am fost super multumita! Am inlocuit display-ul si bateria in aceeasi zi 😀 întreaga echipă se comporta extraordinar cu clientii si am fost anunțată imediat ce reparația a fost gata. Recomand cu mare drag! Multumesc echipa BITS.

  • J S.
    acum 7 ani

    Cei mai buni. Le-am dus un HTC M8 pentru inlocuirea acumulatorului. In ~ 5 zile a fost gata . Merge ca nou . Recomand. Nu am observat nicio diferenta , urma , zgarietura, dauna, defect dupa ridicarea device-ului din service.

Recenziile sunt închise.