Service GSM Sir/lujerului

Se încarcă...

557 de recenzii la „Service GSM Sir/lujerului”

Foarte bun
4.4
557 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Mircea S.
    acum 8 ani

    Am încercat să repar un dispozitiv sensibil, dar am renunțat când am văzut abordarea lor.

    Serviciu clienți foarte, foarte slab.

    Nu aș recomanda să le oferiți nimic valoros.

  • M.C.
    acum 8 ani

    Foarte multumit de serviciile lor. Mi-au schimbat sticla telefonului, acesta fiind un iphone 7, intr-o ora, nu ma asteptam si intr-adevar garantia este de 12 luni. Adevarati profesionisti, voi mai reveni si cu alta ocazie!

  • claudelus
    acum 8 ani

    Rezolvă problemele cu profesionalism și seriozitate. Au făcut o treabă bună! Recomand!

  • Mircea S.
    acum 8 ani

    Am încercat să repar un dispozitiv sensibil. dar a renunțat când le-am văzut că se apropie.
    servicii foarte foarte slabe pentru clienți.

    Nu aș recomanda să le dau ceva valoros.

  • cristian M.
    acum 8 ani

    Foarte buni baietii , intelegatori si servicii de top

  • Marian L.
    acum 8 ani

    Promptitudine ,seriozitate,corectitudine,calitate,toate le gasiti la acest service gsm.Multumesc baieti !

  • FriskGeno *.
    acum 8 ani

    fff buni.AM REPARAT UN s8 SAMSUNG f rpd si bine.Bun pretul Bravo!

Recenziile sunt închise.