Service Gsm Sector 3

Se încarcă...

1.336 de recenzii la „Service Gsm Sector 3”

Excelent
4.8
1.336 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Daniel C.
    acum 1 an

    Sunt foarte multumit, am schimbat display la un 11 pro, pe loc, circa 30 min cred. M-a primit un tanar foarte priceput si politicos. Am primit si garantie

  • adrian T.
    acum 1 an

    fraților…merită ca să mergeți la acești băieți…sunt profesionaliști…am fost cu tel. meu un samsung a70 pentru a-mi schimba bateria…(baterie nouă luată de mine) nu a durat mai mult de 30 de minute….pentru manoperă…preț rezonabil….

  • Владимир Ч.
    acum 1 an

    Service apple iphone recomand majoritatea reparațiilor se fac pe loc este cel mai bun service de reparații Apple din București. Eu am reparat un iphone 13 pro max care la reprezentata miau cerut un preț exagerat și timpul undeva la 15 zile nu mai spun ca se pierd și datele aici totul sa rezolvat pe loc și preț corect și nu sa pierdut nimic din informații mulțumesc celor de la apple service cel mai bun din Bucuresti

  • Gabi P.
    acum 1 an

    Rapiditate si profesionalism. Recomand in urma schimbarii display-ului pentru un S23 Ultra si curatarii difuzoarelor.

  • Sandu A.
    acum 1 an

    Cel mai bun service!
    Cei mai buni și amabili oameni pe care i-am întâlnit în ultimii 30de ani. Cele mai bune preturi. Recomand!

  • Freia C.
    acum 1 an

    Am fost ieri sa.mi testeze si monteze un display dar nu s-a putut face nimic din cauza defectelor pe care le avea display-ul…ceva foarte rar nu m-au taxat absolut deloc….recomand cu drag

  • C A.
    acum 1 an

    Service GSM cel mai bun pe reparații telefoane nu sunt din zona și băiatul asta Adrian face o treaba minunată.
    Te salut și aici și merci frumos.

  • Maria K.
    acum 1 an

    Cel mai bun service GSM, băieții sunt foarte drăguți și oferă servicii de calitate într-un timp scurt. Recomand!!!

  • radu F.
    acum 1 an

    In service-ul din sector 1 am adus la reparat un Iphone XR pentru a fi inlocuit display-ul si spatele ,erau sparte.Telefonul a fost foarte bine reparat, sunt foarte multumit, un raport foarte bun de pret si calitate, recomand.
    Va urez mult succes!

  • Voicescu C.
    acum 1 an

    CEL MAI PROST GSM POSIBIL MINȚIȚI LUMEA CA PUNEȚI BATERII BUNE! Bateria mea după 3 luni de utilizare a fost făcută praf prin urmare mergând în altă parte mi s-a spus ca bateria era modificată din orice punct de vedere, stricandu-mi telefonul ușor ușor!

Recenziile sunt închise.