Service Gsm Sector 3

Se încarcă...

1.336 de recenzii la „Service Gsm Sector 3”

Excelent
4.8
1.336 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Zen P.
    acum 1 an

    Băieții sunt super ok, mi-au schimbat display-ul la un Redmi note 10 pro, display luat de pe un telefon pentru piese adus de mine, toată operațiunea sub 1 ora, preț foarte mic raportat la faptul că practic s-a muncit de doua ori mai mult în comparație cu montarea unui display nou.Telefonul merge impecabil, fara urme, fara probleme.Recomand cu toată încrederea.

  • Dan B.
    acum 1 an

    Am fost impresionat de oamenii care lucrează aici. Nu am mai avut o experiență așa de bună într-un magazin de mult timp. Am avut un telefon care avea mai multe probleme și totul s-a rezolvat in 30 de min, am schimbat și bateria cu una originala, care a fost pe stoc. Sigur voi reveni când am de reparat telefoane sau tablete.

  • Ghioca B.
    acum 1 an

    NU VA DUCETI TELEFOANELE LA BLUE GSM DACA VA PASA DE TELEFONUL VOSTRU. Blue GSM este cel mai slab service GSM la care am fost vreodată. Am dus la ei două iPhone-uri pentru reparații, ambele necesitând deschiderea ecranului, iar rezultatul a fost dezastruos în ambele cazuri. După intervențiile lor, telefoanele nu au mai fost sigilate corect, astfel încât, în medii umede în care orice iPhone ar trebui să reziste, apa s-a infiltrat și le-a distrus.

    În ambele situații, mă aflam cu grupuri de oameni care aveau telefoanele în aceleași condiții ca mine, dar doar telefoanele mele au fost afectate – și asta exact după ce au fost la Blue GSM. Când le-am semnalat problema, nu și-au asumat deloc vina.

    Pe lângă lipsa profesionalismului, aceștia nu oferă nici măcar bon fiscal pentru plată. Mai mult, mint că folosesc piese originale. În cazul meu, după ce au schimbat bateria unuia dintre telefoane, mi-au spus ulterior că bateria nu este originală, deși inițial mi-au garantat că lucrează doar cu piese originale.

    Am dus al doilea telefon la un alt service GSM, iar tehnicienii de acolo mi-au confirmat că sigilarea făcută de Blue GSM a fost defectuoasă. Mi-au explicat că:
    1. Ecranul a fost deslipit mult mai ușor decât ar trebui.
    2. Apa s-a infiltrat doar într-un colț al telefonului, ceea ce demonstrează clar o sigilare necorespunzătoare.
    3. Am avut noroc că apa nu a ajuns la circuite, dar ecranul a fost complet distrus.

    Recomand să evitați acest service cu orice preț. Nu sunt profesioniști, mint în legătură cu piesele pe care le folosesc și nu respectă standardele de reparație. Din păcate, experiența mea a fost una extrem de dezamăgitoare, iar consecințele au fost costisitoare.

  • Paula A.
    acum 1 an

    Cel mai bun service din București.
    Recomand cu drag reparații telefoane sector 3.
    MULTUMESC.

  • Elisabeta M.
    acum 1 an

    Foarte buni pe reparații telefoane acești băieți.
    Piesele erau în stoc, deci m-au rezolvat rapid.
    Samsung sau Apple mergeți la ei ca le rezolva !
    Recomand!

  • Viorel T.
    acum 1 an

    Foarte profi, personal amabil si orientat spre calitate, schimbat display oem samsung…. super multumit.

  • andrei S.
    acum 1 an

    Duminica mi au inlocuit folia protectoare la un Iphone 12 in 10 min folosind un material de calitate. Recomand 👍 …

  • Lili C.
    acum 1 an

    Reparații telefoane cel mai bun GSM din București foarte faini băieții.
    Mulțumesc pentru ajutor,recomand cu drag.

  • Gsm T.
    acum 1 an

    Reparații pe loc ! Acești băieți repara totul pe loc,ireal …bravo lor!
    Service GSM cel mai bun din Capitala asta plina de tâmplari…

  • Elena Y.
    acum 1 an

    Un service asa cum ar trebui sa fie toate,băieți foarte primitori și săritori sa ajute, preturi decente și spațiul foarte curat.
    Clar recomand cu drag!!!

Recenziile sunt închise.