Service Gsm Sector 3

Se încarcă...

1.336 de recenzii la „Service Gsm Sector 3”

Excelent
4.8
1.336 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Adelina B.
    acum 8 ani

    Profesionalism desăvârșit!! Băieții de la service au rezolvat problema telefonului, legată de casca și difuzor in 15 min, deși erau destul de ocupati in momentul in care am ajuns la service. Recomand!!

  • Andrei P.
    acum 8 ani

    Calitate proasta. Sotia mea le-a dus un xperia z3 compact cu ecranul dezlipit la un colt. A durat 2 zile, a costat 100 RON, dupa 2 zile de la „reparatie” s-a dezlipit din nou. Bani aruncati.

  • Marius R.
    acum 8 ani

    Mi-a plăcut foarte mult amabilitatea și disponibilitatea personalului. Am apreciat și competența arătată, cât și punctualitatea. Amplasamentul e un dezavantaj, din punctul meu de vedere. Dar pe ansamblu recomand cu căldură acest centru de service.

  • L V.
    acum 8 ani

    Am dus un oneplus one sa schimbe ecranul, l-au schimbat… dar mi-au distrus microfonul, butoanele de jos nu se mai aprind, ecranul face un ‘flick usor. L-au distrus mai tare baietii astia. tineti tot asa ! 3mil aruncati

  • Artemis K.
    acum 9 ani

    perfect!

  • Ștefan R.
    acum 9 ani

    Excelent!

  • Adrian N.
    acum 9 ani

    Recomand! ✨

Recenziile sunt închise.