Service Gsm Sector 3

Se încarcă...

1.336 de recenzii la „Service Gsm Sector 3”

Excelent
4.8
1.336 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Mara T.
    acum 4 ani

    Foarte mulțumită, singurul service la care voi apela de acum înainte.

  • Ionut B.
    acum 4 ani

    Vizitat, rezolvat problema cu un Motorola in 5 min. Profesionisti, o sa tin minte pe viitor daca apar alte probleme

  • Cosmin M.
    acum 4 ani

    Este primul service de telefoane al carui personal e profi. Sper sa nu fiu nevoit sa revin, Blue GSM e prima alegere. 🙂

  • Bogdan S.
    acum 4 ani

    Sunt foarte mulțumit, am dus telefonul un Motorola e7 plus și imediat au rezolvat treaba. Și oameni de acolo sunt foarte primitori și călduroși nota 100000000000++++++++++++++++

  • Eugen
    acum 4 ani

    Am apelat cu succes pentru un HTC, mi-a reparat tot ce am cerut, plus baterie nouă.
    Mulţumit de baiat, un tânăr priceput.

  • Claudiu C.
    acum 4 ani

    Cel mai bun service Apple.
    Am schimbat sticla telefonului și arată ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat.
    Recomand cu încredere.

  • Rodica R.
    acum 4 ani

    Am numai cuvinte de lauda despre tinerii care lucrează la firma de mai sus.Profesionali,amabili,cu zâmbetul pe buze SI ajutători .Va mulțumesc mult echipei dvs,care astăzi m-a ajutat cu telefonul Motorola..!!

  • Denisa D.
    acum 4 ani

    Am fost foarte multumita de interactiunea si de reparatia telefonului Samsung A40 facuta la Blue GSM. Constatarea defectiunii a fost facuta rapid si gratuit iar telefonul l-am primit reparat a doua zi. Angajatii au fost politicosi,amabili si binevoitori

  • Oleg M.
    acum 4 ani

    Profesionesti, amabili gata oricand sa te ajute. Au avut disponibilitatea ca timp de mai bine de o ora sa aduca telefonul, un batran J7, la setarile de fabrica si sa nu se piarda nimic din informatiile stocate. Nu-mi vine sa cred ca totul a fost gratis. Dar conteaza cel mai mult atitudunia lor fata de client ,BRAVO.

  • Ana-Maria A.
    acum 4 ani

    Super servicii!
    Cei de la Blue GSM Service mi-au reparat telefonul în 24h și au fost foarte drăguți să îmi ofere și telefon de backup. Echipa tânără, foarte amabili și prietenoși, au comunicat transparent, de la început, prețul și termenul de livrare. Sper să nu mai am nevoie prea curând dar îi recomand cu căldură tuturor celor care au nevoie. Experiență incomparabilă cu alte service-uri similare.
    P.s. sper sa se apuce in curând și de reparat laptop-uri :))

Recenziile sunt închise.