Service Gsm Sector 3

Se încarcă...

1.336 de recenzii la „Service Gsm Sector 3”

Excelent
4.8
1.336 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Mitrea B.
    acum 5 ani

    Mi-au reparat mufa de incarcare telefon in 2 min si nu mi-au cerut nici un ron. Super tari!

  • Cristian F.
    acum 5 ani

    Schimbat ecran S10, pus folie protectie fara sa cer, deosebit de multumit de servicii.

  • Irina G.
    acum 5 ani

    Foarte amabili si profesionisti, au rezolvat problema rapid si fara batai de cap, spre deosebire de alte service-uri unde trebuia sa astept sa vina piesa de schimb. Telefonul functioneaza impecabil dupa reparatie.

  • David M.
    acum 5 ani

    Deși am avut o neînțelegere la început, observ acum ca nu a fost vina serviceului. Am asumat ca aceștia puteau face rost de piesa necesara de la Nokia, însă am aflat ulterior ca nu sunt un service Nokia autorizat. Fiind însă competenți au reușit sa repare mufa telefonului fără sa schimbe piesa, și deși telefonul se încarcă mai greu și rezista mai puțin încărcat, sunt foarte mulțumit de faptul ca funcționează și mama îl poate folosi în continuare fără probleme, înainte nu se mai încarcă deloc. Mulțumim mult și un an nou fericit!

  • Andreea V.
    acum 5 ani

    Iphone-ul meu se blocase pe logo apple și de 10 h era blocat. Nu intra nici măcar în DFU mode. După ce am fost și la alte service-uri unde mi s-a spus că nu se poate face nimic și că îmi trebuie un telefon nou, am ajuns la Blue GSM și în mai puțin de 1 oră a fost reparat, cu tot cu backup.
    Profesioniști este puțin spus. Mulțumesc enorm!

Recenziile sunt închise.