Service GSM iFixAll.ro

Se încarcă...

1.251 de recenzii la „Service GSM iFixAll.ro”

Excelent
4.9
1.251 de recenzii
5
4
3
2
1
  • e A.
    acum 4 ani

    Am avut de inlocuit un display pentru Samsung S8, operație executată impecabil si cu pret mai mic decat la majoritatea celorlalte centre. În plus personalul a fost foarte amabil. Recomand!

  • Florin L.
    acum 4 ani

    Am avut ecranul si spatele sparte la un Huawei p20 pro. Telefonul inca functiona insa nu puteam transfera datele de pe el. Avand un ecran in service m-au ajutat cu transferul pe noul telefon. Foarte prompti.
    Mulțumesc!

  • Emilia S.
    acum 4 ani

    Foarte multumita. Oamenii sunt profesionisti si chiar isi dau interesul sa fie bine. Vin cu solutii pertinente si acest lucru e cel mai important pentru client. Multumesc pentru ajutor! Voi reveni oricand voi avea vreo problema.

  • Nicoleta D.
    acum 4 ani

    Am venit in oras pentru o intalnire de business. Din pacate, pe drum, am observat ca laptop- ul nu mai pornea si imi dadea o eroare la startup. Presata de timp si fiind in zona Piata Romana am apelat la cei de la Ifixall. Au dat dovada de profesionalism si au reusit in scurt timp sa imi reporneasca sistemul ca sa pot avea acces la informatii. Recomand cu incredere!

  • Marius T.
    acum 4 ani

    Customer Care este inexistent. A trebuit sa trec de trei ori in decursul a doua saptamani pe la sediul firmei pt a rezolva o problema cu schimbarea unei mufe si de fiecare data persoana care face reparatia nu era la munca. Eu am sunat la ei de catev ori, eu am venit la ei de trei ori, din partea lor nici un telefon inapoi, desi au promis ca ma cauta si ca pot trece oricand ca imi rezolva problema.

    Raspuns: Ba da, am fost anuntat pe telefon ca piesa a sosit (asta ca am sunat eu sa intreb dupa niste zile de asteptare) si ca pot veni oricand cu telefonul si ca se va repara in cateva ore cand il aduc. Si din nou tehnicianul nu e la serviciu… cate zile/saptamani la rand ar trebui sa tot vin la sediul dvs ca sa il gasesc vreodata disponibil? De cate ori am fost in ultimele doua saptamani nu era acolo.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, multumim pentru recenzie, telefonul dumneavoastra nokia 7 plus cu mufa de incarcare defecta este un telefon un pic mai complicat de desfacut deoarece display-ul este incastrat intr-o rama de metal ceea cel face foarte greu si riscant de desfacut, nu ati fost anuntat ca a sosit piesa si nu ati fost programat pentru operatia de inlocuire deoarece tehnicianul care face reparatia pe care dumneavostra o doriti pe loc nu era disponibil,inlocuirea mufei la nokia 7 plus dureaza undeva la 3 ore de lucru in conditiile in care tehnicianul nu are si altceva de facut. Ne cerem scuze de inconvenient si pe viitor daca va faceti timp sa lasati telefonul in service va putem ajuta cu placere, piesa fiind deja pe stoc. Adminstrator Ifixal.ro Adrian Constantinescu.
  • M. G.
    acum 4 ani

    M-am prezentat cu un IPhone Xmax și o problema la difuzoare. Am fost întâmpinat de o echipa de profesionaliști: mi s-a explicat care ar putea fi problema, ce soluție exista și info legate de cost și timp. In mai puțin de 30 de minute, telefonul a fost reparat ca nou. Recomand!

  • Raluca T.
    acum 4 ani

    Telefonul avea mufa de incarcare defecta.
    Initial am solicitat reparatia prin service-ul indicat de magazinul de unde l-am achizitionat, insa am renuntat pentru ca procedura lor include stergerea datelor.
    Cei de la ifixall au reusit sa schimbe doar mufa, fara nicio modificare de date.
    Foarte prompti si receptivi, totul a durat aproximativ 30 minute.

    Mai putin placuta a fost constatarea ca nu se respecta normele de preventie, personalul ar trebui sa poarte masca de protectie in aceasta perioada.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim.

Recenziile sunt închise.