Service GSM iFixAll.ro
Pentru că știm că este unul dintre cele mai utilizate lucruri, acordăm o atenție deosebită dispozitivului dumneavoastră Oferim service pentru computerele portabile marca Apple, MacBook Pro și MacBook Air Tehnicienii noștri pot repara majoritatea telefoanelor mobile. Pentru detalii suplimentare vizitați secțiunea din meniu Tehnicienii noștri pot repara majoritatea tabletelor. Pentru detalii suplimentare vizitați secțiunea din meniu Tehnicienii noștri pot repara majoritatea computerelor portabile. Pentru detalii suplimentare vizitați secțiunea din meniu Indiferent de problema telefonului tău
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
1.251 de recenzii la „Service GSM iFixAll.ro”
Undeva la una din recenzii proprietarul spune că pe site este afișat că este deschis de la ora 13. Doar că pe site este afișat că programul începe la 9:30. Am fost și eu degeaba până acolo o dată din cauza asta. Și mai era o persoană care venise acolo ca să constate că era închis.
Recomand. Profesionisti, au identificat repede solutia, mi-au schimbat bateria si capac spate la un Iphone 8 in mai putin de o ora, pot folosi telefonul linistit inca 2 ani. Multumit maxim!
Dacă am ceva de reparat din lumea GSM-ului, singurul loc în care merg, sau trimit prietenii este iFixall. Au reușit de ani de zile, nu doar să-mi câștige și să-mi mențină încrederea, dar s-o și solidifice. Timp scurt de “internare”, tratament chirurgical complet, externare rapidă, covalescență inexistentă, recuperare maximă. Costuri amiabile, dar calitate maximă. Dovada: așa defect aveam hardul când am intrat și uite ce bine mă simt acum.
Profesionalisti si extrem de prompti. A fost suficienta o singura vizita si in mai putin de 10 minute inlocuirea dysplay-ului spart la un Nokia Lumia 520 a fost efectuata cu succes! Recomand
Domnii de aici au reușit să îmi salveze laptopul după ce am vărsat o cantitate considerabilă de suc pe el. M-au invitat la service imediat ce am sunat, mi-au fost explicate riscurile ce vin odată cu lichidele și am lăsat laptopul la dânșii pentru curățare. Merge ca uns. Recomand ifixall și dacă pățiți același lucru ca și mine, NU AȘTEPTAȚI să se usuce apa sau sucul, ci mergeți urgent la un service, pentru că e foarte posibil să vă pierdeți device-ul.
Am schimbat la ei o sticla de iphone. Am fost foarte multumita. Pret bun, calitate buna a serviciului (a produsului – ramane sa se dovedeasca in timp cat de rezistenta e sticla), garantie 3 luni, timp de asteptare -10 min. Efectiv nu am nimic de reprosat.
O experienta plăcută, după ce am citit toate review-urile am decis sa mai dau o sansa ipad-ului pro 11 pe care l-am spart, totul a decurs foarte profesional si calitatea este ireproșabilă, iar prețul nu așa piperat ca la iStyle.
Se ajunge ușor, prețul și calitatea mai bune decât ma așteptăm în comparație cu cele de cartier. Schimbat display plus montat folie pot spune PERFECT!
Voi recomanda pe mai departe și spun asta pt ca am avut multe experiente neplăcute în alte locuri…
Experiența mea cu unul din domnii service-ului IFixAll a fost nesatisfăcătoare. Am avut de înlocuit ecranul unui telefon Samsung din gama medie. În urma discuției telefonice prealabile, mi s-a spus că se poate rezolva în aceeași zi, în condițiile în care îl aduc dimineața. Într-o zi de luni m-am prezentat cu telefonul, iar după trei zile de așteptare, nici nu se apucaseră de el. L-am ridicat, în urma insistențelor telefonice, după ce îmi menționau că sunt foarte ocupați, după o săptămână.
Ajuns acasă, am constat că, după aceste zile intense de lucru,
– adezivul a fost curățat superficial de pe telefon, uscându-se și rămânând urme de 2 mm pe ecran, neputând aplica folia corect.
– Totodată, a trebuit să dezlipesc și să curăț cu unghiile din dotare bucăți de adeziv (asemănător cu prenadezul) negru întărit și prins între ecran și corpul telefonului
– butonul fizic de Back al telefonului se apasă acum ba singur, când ating ecranul în partea de jos, ba când apăs și butonul Home
Nu am încercat remedierea problemelor la ei, urmează să o fac la alt service.
Per total, nu recomand.
Sunt niste oameni foarte buni si capabili in domeniul reparatiilor electronice, telefoane si tablete IPHONE, SAMSUNG, etc. Gasesc solutii la aproape orice defectiune si problema. Au experienta indelungata, sunt profesionali si chiar repara ORICE!!!!!!!
Sunt impresionata si recomand tuturor sa faca o incercare.
Veti fi cu adevarat satisfacuti dupa ce, aparate electronice pe care le credeati imposibil de reconditionat sau reparat, chiar cu “dauna totala”, isi vor gasi solutia la acesti exceptionali profesionisti si le veti regasi cu bucurie din nou functionale.
Marina Ranta