Service GSM iFixAll.ro

Se încarcă...

1.251 de recenzii la „Service GSM iFixAll.ro”

Excelent
4.9
1.251 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Von O.
    acum 5 ani

    Undeva la una din recenzii proprietarul spune că pe site este afișat că este deschis de la ora 13. Doar că pe site este afișat că programul începe la 9:30. Am fost și eu degeaba până acolo o dată din cauza asta. Și mai era o persoană care venise acolo ca să constate că era închis.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, multumim pentru recenzie, programul pe site este de la 9:30 la 19:00 de luni pana vineri si tot acolo scrie ca lucram pe baza de programare dat fiind situatia actuala COVID -19, am cautat in baza de date si nu aveti nici o programare, adminstrator IFixAll.ro.
  • Cornel T.
    acum 5 ani

    Recomand. Profesionisti, au identificat repede solutia, mi-au schimbat bateria si capac spate la un Iphone 8 in mai putin de o ora, pot folosi telefonul linistit inca 2 ani. Multumit maxim!

  • Constantin Z.
    acum 5 ani

    Dacă am ceva de reparat din lumea GSM-ului, singurul loc în care merg, sau trimit prietenii este iFixall. Au reușit de ani de zile, nu doar să-mi câștige și să-mi mențină încrederea, dar s-o și solidifice. Timp scurt de “internare”, tratament chirurgical complet, externare rapidă, covalescență inexistentă, recuperare maximă. Costuri amiabile, dar calitate maximă. Dovada: așa defect aveam hardul când am intrat și uite ce bine mă simt acum.

  • Vasile C.
    acum 5 ani

    Profesionalisti si extrem de prompti. A fost suficienta o singura vizita si in mai putin de 10 minute inlocuirea dysplay-ului spart la un Nokia Lumia 520 a fost efectuata cu succes! Recomand

  • Lia I.
    acum 5 ani

    Domnii de aici au reușit să îmi salveze laptopul după ce am vărsat o cantitate considerabilă de suc pe el. M-au invitat la service imediat ce am sunat, mi-au fost explicate riscurile ce vin odată cu lichidele și am lăsat laptopul la dânșii pentru curățare. Merge ca uns. Recomand ifixall și dacă pățiți același lucru ca și mine, NU AȘTEPTAȚI să se usuce apa sau sucul, ci mergeți urgent la un service, pentru că e foarte posibil să vă pierdeți device-ul.

  • Pygmalion
    acum 5 ani

    Am schimbat la ei o sticla de iphone. Am fost foarte multumita. Pret bun, calitate buna a serviciului (a produsului – ramane sa se dovedeasca in timp cat de rezistenta e sticla), garantie 3 luni, timp de asteptare -10 min. Efectiv nu am nimic de reprosat.

  • Pavel C.
    acum 5 ani

    O experienta plăcută, după ce am citit toate review-urile am decis sa mai dau o sansa ipad-ului pro 11 pe care l-am spart, totul a decurs foarte profesional si calitatea este ireproșabilă, iar prețul nu așa piperat ca la iStyle.

  • cosmos 0.
    acum 5 ani

    Se ajunge ușor, prețul și calitatea mai bune decât ma așteptăm în comparație cu cele de cartier. Schimbat display plus montat folie pot spune PERFECT!
    Voi recomanda pe mai departe și spun asta pt ca am avut multe experiente neplăcute în alte locuri…

  • Cristian D.
    acum 5 ani

    Experiența mea cu unul din domnii service-ului IFixAll a fost nesatisfăcătoare. Am avut de înlocuit ecranul unui telefon Samsung din gama medie. În urma discuției telefonice prealabile, mi s-a spus că se poate rezolva în aceeași zi, în condițiile în care îl aduc dimineața. Într-o zi de luni m-am prezentat cu telefonul, iar după trei zile de așteptare, nici nu se apucaseră de el. L-am ridicat, în urma insistențelor telefonice, după ce îmi menționau că sunt foarte ocupați, după o săptămână.
    Ajuns acasă, am constat că, după aceste zile intense de lucru,
    – adezivul a fost curățat superficial de pe telefon, uscându-se și rămânând urme de 2 mm pe ecran, neputând aplica folia corect.
    – Totodată, a trebuit să dezlipesc și să curăț cu unghiile din dotare bucăți de adeziv (asemănător cu prenadezul) negru întărit și prins între ecran și corpul telefonului
    – butonul fizic de Back al telefonului se apasă acum ba singur, când ating ecranul în partea de jos, ba când apăs și butonul Home
    Nu am încercat remedierea problemelor la ei, urmează să o fac la alt service.

    Per total, nu recomand.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru recenzie, ne cerem scuze pentru disconfortul creat si dorim sa va recâștigam increderea, sa ne dati voie sa reparam ce nu a fost satisfacator la prima interventie. Administratorul Adrian Constantinescu
  • Marina R.
    acum 5 ani

    Sunt niste oameni foarte buni si capabili in domeniul reparatiilor electronice, telefoane si tablete IPHONE, SAMSUNG, etc. Gasesc solutii la aproape orice defectiune si problema. Au experienta indelungata, sunt profesionali si chiar repara ORICE!!!!!!!
    Sunt impresionata si recomand tuturor sa faca o incercare.
    Veti fi cu adevarat satisfacuti dupa ce, aparate electronice pe care le credeati imposibil de reconditionat sau reparat, chiar cu “dauna totala”, isi vor gasi solutia la acesti exceptionali profesionisti si le veti regasi cu bucurie din nou functionale.
    Marina Ranta

Recenziile sunt închise.