Service Centre

Se încarcă...

938 de recenzii la „Service Centre”

Excelent
4.9
938 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Viorel F.
    acum 4 ani

    Foarte profi echipa, am mers cu un iPhone 11 Pro Max cu ecranul spart si dupa inlocuire sticla este ca nou.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Traian S.
    acum 4 ani

    Inlocuit geam Apple Watch seria 5 de 44 de mm, multumit pentru rapiditate si profesionalism, recomand !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Alex S.
    acum 4 ani

    Pt o inlocuire de mufa S10 Plus pret superb, servicii super rapide(2-3 ore). Super tari si foarte draguti!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Sarah B.
    acum 4 ani

    Service super bun, mi-au schimbat bateria de la telefon in mai puțin de 15 minute. Foarte profi și prețuri bune, recomand.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Vladimir G.
    acum 4 ani

    Înlocuire geam Apple Watch seria 4 (varianta mica). În 2 ore jumatate totul era gata iar ceasul arata perfect.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Daniel C.
    acum 4 ani

    Am inlocuit în service display ul unui IPhone 8 , foarte incantat de serviciile prestate ! Recomand cu încredere. Lucrarea a fost executata rapid!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Carla S.
    acum 4 ani

    Cele mai bune servicii 🔝Sunt foarte multumita de serviciile oferite, acestiau mi-au inlocuit display-ul la IPhone 13 Pro. Recomand!! …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Andreea C.
    acum 4 ani

    Am fost foarte surprinsa de calitatea produselor.Mi-au inlocuit folie iphone 13 pro privacy (fata-spate) + folie protectie camerele foto si asta intr-un timp foarte scurt.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Claudia A.
    acum 4 ani

    Calitate pret.
    Am avut displayul telefonul praf si mi l-au readus la viata in mai putin de o saptamana, ca si cum ar fi scos direct din fabrica, nou -nout.
    Recomand !

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Adriana P.
    acum 4 ani

    Un service doar cu profesioniști și multă seriozitate.
    Sunt foarte mulțumită de reparația telefonului meu, a fost gata foarte repede.
    Recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!

Recenziile sunt închise.