Service Centre

Se încarcă...

938 de recenzii la „Service Centre”

Excelent
4.9
938 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Margot B.
    acum 5 ani

    Serviciu extrem de profesional, rapid și eficient. Îl recomand cu căldură!

    Răspunsul proprietarului
    MULŢUMESC!Tradus de Google・Vezi conținutul original (franceză)
  • Santa D.
    acum 5 ani

    Aș dori să împărtășesc experiența mea cu ei: atitudine foarte profesională, eficiență și, cu toate acestea, foarte rapid! Recomand cu căldură.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Cristina B.
    acum 5 ani

    Mi-au reparat butonul de pornire al dispozitivului Google Pixel. Preț bun, rapid și foarte profesionist.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Tiberiu I.
    acum 5 ani

    Am schimbat bateria și portul de încărcare la iPhone 7. Locație excelentă, prețuri foarte bune, proprietar prietenos, servicii rapide. Voi reveni. Mulțumesc.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Silvia G.
    acum 5 ani

    Serviciu rapid și profesional oferit de oameni amabili și prietenoși. Prețuri bune. Cu siguranță voi reveni dacă voi avea și alte probleme cu telefonul meu.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Ionut P.
    acum 5 ani

    Serviciu foarte bun per total. Rapid, preț bun și profesionist. Am căutat zile întregi un GSM care să schimbe doar geamul spart, nu și întregul ecran, care este mult mai scump.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Constantin M.
    acum 5 ani

    Bună treabă, prețuri bune, nu așteptați prea mult să vă returnați dispozitivul (înlocuirea ecranului tactil al Apple Watch în doar câteva ore), oameni foarte amabili. Recomand cu căldură! 👍 …

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • bogdan P.
    acum 5 ani

    Cum naiba este posibil să ai 364 de recenzii perfecte de cinci stele? In Bucuresti!? Cu oamenii care locuiesc in Bucuresti!?? Trebuie să fie o înșelătorie sau un truc, m-am gândit. M-am dus acolo cu un telefon spart și am găsit trucul. Ei chiar muncesc din greu pentru recenziile lor. Deci nu am altă opțiune decât să adaug cea de-a 365-a recenzie de cinci stele. Sunt grozavi.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Irina O.
    acum 5 ani

    Înainte de a mă decide să apelez la acest centru de service, am făcut niște cercetări și am sunat. Sunt mulțumit de alegerea mea. Au prețuri excelente, mult mai mici decât alte locuri la care am sunat și îți oferă, de asemenea, informații foarte bune despre ce oferă pentru acești bani. Îl recomand cu căldură.

    În plus, au fost suficient de amabili să mă aștepte după programul lor de lucru pentru a-mi repara telefonul.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Ana V.
    acum 5 ani

    Comunicare foarte plăcută și lină. Din păcate, Samsung-ul meu era imposibil de reparat. Am apreciat cu adevărat că au curățat și evaluat daunele gratuit, deoarece nu au putut fi recuperate date.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!

Recenziile sunt închise.