Service Centre

Se încarcă...

938 de recenzii la „Service Centre”

Excelent
4.9
938 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Vlad B.
    acum 5 ani

    Am vizitat service-ul de doua ori.
    Prima oara cu un port de incarcare ars pentru un Iphone SE (prima generatie). Fusesem deja la alte service-uri care mi-au spus ca nu se mai poate face nimic, baietii au rezolvat problema, telefonul a functionat impecabil in continuare.
    A doua oara mi-au inlocuit camera de selfie stricata de la un S20 in cca. 45 de minute, asa ca nu a mai trebuit sa bat drumul de doua ori.
    De fiecare data baietii au fost foarte amabili si au dat dovada de profesionalism.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Andrei H.
    acum 5 ani

    Oficial, e cel mai profi service de telefoane vazut de mine pana in prezent: de la personalul amabil si conditiile de siguranta anti covid pana la serviciile de top si produsele de calitate si la preturi decente. Se folosesc instrumente profesionale in reparatia telefoanelor alaturi de multa grija. Recomand oricui cu mare drag!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Florenta T.
    acum 5 ani

    Foarte multumita. Am schimbat bateria la un iPhone 6 la un preț f convenabil. Rapid nu a durat decat 10 min si am beneficiat și de recomandari bonus. Recomand din toată inima!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Ionut C.
    acum 5 ani

    O echipa de profesionisti, seriosi si f priceputi, m-am convins de lucrul asta ducand mai multe Iphone-uri pt mai multe interventii, sunt foarte implicati si tototada rapizi, f repede au sunat ca sunt gata telefoanele! I-am rugat ulterior legat de o folie, mi-au inlocuit-o si-au montat-o imediat, ii recomand cu placere, sunt profesionisti !!!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • stefan B.
    acum 5 ani

    Foarte amabili, comunicativi si sincer interesați sa ma ajute! A trebuit schimbat geamul de protectie pentru camera (Samsung S10) iar interventia a fost foarte bine realizata, in aprox 1 ora. Reparatie profesionist executata, care m-a salvat de costuri mult mai mari! Felicitari si va multumesc mult!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!
  • Daniel E.
    acum 5 ani

    Un service serios si prompt, recomand cu caldura.
    Am avut sticla sparta la un Samsung A50, display-ul fiind functional. Dupa inlocuirea sticlei, telefonul arata impecabil si garantie de 3 luni pentru procedura….pretul a fost la nivelul pietei.
    Am primit toate informatiile de care am avut nevoie, dar mai important este ca in cazul deteriorarii dispay-ului in procedura de dezlipire a sticlei, costul acestuia va fi suportat de catre ei.
    Inainte sunasem la alt service si mi-au spus ca daca se sparge display-ul cand dezlipesc sticla va trebui sa schimbe display-ul si eu sa-l platesc, practic nu-si asumau nici un risc.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim!

Recenziile sunt închise.