Service Centre

Se încarcă...

938 de recenzii la „Service Centre”

Excelent
4.9
938 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Edna A.
    acum 6 ani

    Profesionalism și super rapid, diagnostic corect pe loc.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Cazacu C.
    acum 6 ani

    Cele mai bune servicii, calitate înaltă, prețuri bune și rapid📱👍🏼 …

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Costin
    acum 6 ani

    Felicitări băieților ăștia. Au recuperat 200 GB de amintiri de pe telefonul meu deteriorat de apă.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • diana I.
    acum 6 ani

    Băieții de aici sunt atât de utile și rapizi!! Preturile sunt de asemenea bune 🙂 foarte recomandat

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • EVEREST O.
    acum 6 ani

    Foarte experimentați și prietenoși cu clienții. Serviciul a fost foarte satisfăcător.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumesc!Tradus de Google・Vezi conținutul original (engleză)
  • Vladimir S.
    acum 6 ani

    Extrem de util, de fiecare dată când cineva întreabă dacă cunosc un serviciu bun, îl recomand pe acesta.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Claudiu B.
    acum 6 ani

    Cei mai buni oameni din oraș! Recomand 100%, aveți încredere în ei pentru orice soluție.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • mael L.
    acum 6 ani

    Este un loc grozav. Lucrarea este perfectă și mai presus de toate sunt foarte rapide.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Nicolae N.
    acum 6 ani

    Am avut probleme cu unitatea de încărcare, dar le-au rezolvat atât de repede încât nu a fost necesară nicio plată – 5 minute. În rest, prețuri bune pentru servicii de cea mai bună calitate din oraș.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Simona D.
    acum 6 ani

    A trebuit să înlocuiesc un ecran de iPhone stricat și, acum un an am venit aici cu Samsung-ul fiului meu (aceeași problemă). Tipul a fost foarte prietenos si a facut repetarea in aproximativ o ora, rapid, curat, fara durere:) desi in aceasta perioada de criza totul este inchis sau nu functioneaza. Samsung este încă în viață și după un an. Prețul a fost corect, în ambele cazuri, și cunoscut de la bun început (fără costuri ascunse).

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!

Recenziile sunt închise.