Service Centre

Se încarcă...

938 de recenzii la „Service Centre”

Excelent
4.9
938 de recenzii
5
4
3
2
1
  • corina P.
    acum 7 ani

    Pe langa faptul ca mi-au schimbat repede ecranul la Ipad 4, ei sunt profesinisti si ca oameni sunt super ok. Produsele folosite in cazul meu sunt mai bune decat in alte parti iar pretul este mai mult decat decent

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Cristina F.
    acum 7 ani

    Profesionisti! Au fost singurii care au reusit sa-mi repare camera Iphone-ului, dupa ce am fost la alte service-uri (de ex Noumax) si singura lor varianta era de a-mi cumpara alt telefon. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Ionut V.
    acum 7 ani

    Ma grăbeam sa schimb Sticla la un iPhone 6. Am sunat și mi au răspuns prompt. Cu toate ca nu puteam sa ajung decât spre finalul programului mi au promis ca ma ajuta in aceeași Zi. Problema nu s a putut rezolva din cauza display-ului (nu mai era cel original, băiatul a venit sa îmi prezinte problema și mi-a explicat, și arătat diferența între un display original și cel care era pe telefon). Problema a fost rezolvată in final cu înlocuirea ansamblului fata. (Display original cu sticla schimbată)

    Personal recomand acest service din următoarele considerente:
    Amabilitate
    Promptitudine
    Corectitudine
    Prețurile sunt foarte ok, având in vedere calitatea serviciilor. (In cazul înlocuirii sticlei nu va bucurați la un preț mai mic pentru ca și calitatea o sa fie pe măsura)

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Alex Z.
    acum 8 ani

    Serviciu excelent.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Matei P.
    acum 8 ani

    Prietenoase și competente!!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Sorin M.
    acum 8 ani

    Gata.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Vlad H.
    acum 8 ani

    Promptitudine maximă!!! Bravoo!!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Giuseppe F.
    acum 8 ani

    Înlocuire cameră iPhone 7. 5 STELE

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!

Recenziile sunt închise.