Service Centre

Se încarcă...

938 de recenzii la „Service Centre”

Excelent
4.9
938 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Anubis
    acum 10 ani

    Recomand! Promt si rapid! Montat folie protectoare Samsung s6 edge+

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Elhoucheimi B.
    acum 10 ani

    Daca vrei sa repar orce telefon ieftin si foarte bine
    El e solutie

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • G M.
    acum 10 ani

    Inlocuire display iphone 6. Produse originale, recomand! Ieftin bun si rapid

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • CORALIS S.
    acum 10 ani

    Foarte buni! Mi-au mutat numerele dintr-un telefon vechi in noul Iphone. Recomand !!!!

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim pentru recenzie.
  • Sv S.
    acum 10 ani

    Nota 10. Am schimbat la acest service placa de baza la un note 3 . Recomand cu incredere.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Bogdan S.
    acum 10 ani

    Am schimbat bateria si ecranul la un IPhone 5 . Recomand acest service !

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim pentru recenzie.
  • ady P.
    acum 10 ani

    Rapid, serios și lucruri de calitate. Foarte serviabili, au stat după program pentru a îmi ridică eu telefonul.

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim pentru recenzie.
  • Denisa B.
    acum 10 ani

    Inlocuire geam iphone 5 . Lucrare excelenta ! Nimic de reprosat si foarte rapid. Recomand cu cea mai mare incredere ! 🙂

  • Dan S.
    acum 10 ani

    Montat folie de sticlă samsung S5, iar acumulatorul de samsung S3 mini a venit foarte repede. Foarte multă seriozitate și promptitudine. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • Laurentiu C.
    acum 10 ani

    Tot ceea ce pot spune despre acest service se poate rezuma intr-un singur cuvant – Profesionalism. Am reparat aici Iphone 6, Samsung S3, Samsung S6 si de fiecare data am avut parte de aceeasi surpriza placuta. Atat personalul foarte prompt, serviabil si extrem de calificat, cat si locatia service-ului centrala, foarte eleganta si de bun gust, modul deosebit in care esti tratat ca si client, preturile foarte ok, m-au convins ca este cel mai bun service din Bucuresti.

    Răspunsul proprietarului
    Va multumim pentru recenzie.

Recenziile sunt închise.