Quick GSM

Se încarcă...

2.262 de recenzii la „Quick GSM”

Excelent
4.8
2.262 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Sebastian L.
    acum 1 an

    Am avut un dispozitiv OnePlus 12 si doar la cei de la QuickGSM am reușit să găsesc piesa de care am avut nevoie. Reparația a fost rapida o data ce a ajuns piesa, telefonul funcționează cum m-aș aștepta, nimic de reproșat!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua! 😊 Vă mulțumim din suflet pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! 🌟 Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! 🥰 Dacă veți mai avea nevoie de ceva, suntem mereu la dispoziția dvs.! 👍🤗 O zi minunată! 🌞
  • sara
    acum 1 an

    servicii foarte bune, au fost foarte amabili și eficienți, iar telefonul mi-a fost reparat rapid, în doar câteva ore. am avut probleme cu display-ul și acum funcționează perfect. recomand cu încredere!!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua! Sara😊 Vă mulțumim din suflet pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! 🌟 Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! 🥰 Dacă veți mai avea nevoie de ceva, suntem mereu la dispoziția dvs.! 👍🤗 O zi minunată! 🌞
  • alexandru L.
    acum 1 an

    Am comandat o baterie de pe clickgsm.ro

    Pe pagina produsului aveau o poza cu bateria originala și mi-au trimis ceva asemănător cu ce este pe aliexpress.

    Când am sunat mi-au făcut tot ei mie scandal ca nu scrie pe site ca e „originala”. Scria pe site ca este bateria de la producător cu numele și poza produsului original.

    După scandal și amenințări cu OPC, am plătit pentru o baterie „originala” de doua ori mai scumpă și am plătit și transport de 2 ori cu toate ca au zis ca plătesc ei transportul pt a doua baterie.

    Sincer să fiu, cred ca și a doua baterie ce mi-au TRIMIS-O, cu toate ca era originala, cred ca e o baterie folosită, nu se comporta ca și o baterie nouă originală. E posibil să fi înlocuit o baterie veche in ambalajul unei baterii noi.

    Asta este, din punctul meu de vedere am luat o țeapă. După o astfel de experiență plină de romanisme, nu am încredere In acest magazin online. Nu știu cum sunt ca service dar ca și magazin online, sunt niște țepari.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Ai comandat una dintre bateriile de pe site cu prețul cel mai mic și cu poza unui produs cu logo (deși pe site este menționat acest detaliu, “Poze cu scop informativ”). În detaliile produsului nu este menționat că produsul este original (așa cum este la cele care sunt). Nu te-ai întrebat de ce avem mai multe baterii la prețuri diferite, ai PRESUPUS singur că ESTE “Originală”. Amenințarea cu OPC nu a rezolvat nimic. “Ai comandat GREȘIT din propria inițiativă fără să te informezi.” Îți puteam restitui banii cum am vorbit, nu te-a obligat nimeni să optezi pentru varianta originală “Dublă La Preț”. Comanda greșită îți aparține, nu ne permitem să plătim noi transportul pentru așa ceva (nu a promis nimeni si nu zis că vom trimite pe banii noștri), din nou ai presupus ca asa ar fi corect pentru tine. Cât despre calitatea bateriei originale, ai tras concluziile singur fără să te informezi (telefon vechi, consum diferit etc.). Nu se numește țeapă dacă te înțepi singur. Românul nu se informează, nu citește, presupune și restul trebuie să ghicească ce are el în cap. Noi ne-am îndeplinit comanda fără cusur, livrată la timp, opțiunea de restituire fără bătăi de cap în cazul comenzii greșite, apoi înlocuită la timp. Totul a fost o comandă obișnuită. Fiecare cu părerea lui. Toată experiența din cauza unei comenzi “presupuse” (greșită și neinformată). Mulțumim, că din cauza comenzilor de acest gen am schimbat multe, la site și la modul de a-i înțelege pe toți…
  • Ionut D.
    acum 1 an

    Am apelat de două ori la Quick GSM și am fost mulțumit de rezultate de fiecare dată. Echipa lor este profesionistă, iar prețurile mi se par corecte. Sunt oameni serioși, rapizi și foarte competenți în domeniul lor. Oferă soluții pentru orice problemă, iar interacțiunea cu personalul a fost întotdeauna plăcută. Îi recomand cu încredere.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Ionut, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciu intervetie pe placa de baza Galaxy J3 2017 Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.

Recenziile sunt închise.