Quick GSM

Se încarcă...

2.262 de recenzii la „Quick GSM”

Excelent
4.8
2.262 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Radulescu E.
    acum 2 ani

    Serviciu bun!!!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Istrate J.
    acum 2 ani

    Excelent, recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Bogdan M.
    acum 2 ani

    Recomand cu incredere.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • lrodica31
    acum 2 ani

    Excelent!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre. Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • Dan M.
    acum 2 ani

    A fost ok.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Adi B.
    acum 2 ani

    Super profesionisti!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Adi, Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre. Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • Clubul F.
    acum 2 ani

    Foarte ok!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: După acest nume nu va putem identifica corect. Puține detalii ar ajuta alți cititori. Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Ioana B.
    acum 2 ani

    Prompt și util!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Ioana, Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre. Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • Cristi E.
    acum 2 ani

    Chiar sunt buni!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Vasile S.
    acum 2 ani

    FOARTE OK REPARATIA.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.

Recenziile sunt închise.