Quick GSM

Se încarcă...

2.262 de recenzii la „Quick GSM”

Excelent
4.8
2.262 de recenzii
5
4
3
2
1
  • service M.
    acum 2 ani

    Exemplul clasic de calitate. Scump dar bun și rapid. Au zis 2-3 zile, a durat 6 ore. Recomand!!! A+++

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre. Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • Horia N.
    acum 2 ani

    Înlocuit ecran de telefon, a durat o zi, cat mi s-a spus de la inceput, calitatea pare foarte buna. F. mulțumit!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Horia, Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre . Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • Janina G.
    acum 2 ani

    Rapid, preluat de acasa, 60 km in rural, rezolvat fara nicio preblema.
    Serviciu foarte bun. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Janina, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul de schimbare display Nokia G20 Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • George
    acum 2 ani

    Superb foarte multumit! Am revenit la acesti baieti grozavi cu o problema de butoane la un Rog Phone. Recomand, sunt foarte rapizi in rezolvarea problemelor. EXCELENT !

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, George Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: Serviciul nostru Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • johnny B.
    acum 2 ani

    Am comandat modul de încărcare pentru un motorola g32 și a doua zi l-am luat de la sediu. Voi reveni și pentru montaj

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre. Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • Ciprian P.
    acum 2 ani

    O experienta foarte bună. Reparația a fost efectuata relativ repede, înlocuire mufă alimentare a unei tablete Samsung Galaxy Tab A.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Ciprian, Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre pentru schimbarea modulului de incarcare la tableta dvs. Tab A 8.0 2019. Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • Alex S.
    acum 2 ani

    Foarte rapizi si eficienti. Am venit cu un OnePlus5 cu probleme la incarcare si s-a rezolvat intr-o zi. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre, un conector placa schimbat . Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • Daniela M.
    acum 2 ani

    Profesionalism, promptiudine si rapiditate in interventie!
    Raport excelent calitate-pret!
    Recomand cu mare incredere!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Cristian D.
    acum 2 ani

    Recomand service-ul. Personal implicat si profesionist care au dat dovada de implicare 100%. Am sa revin cu siguranta !!!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Cristian, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciile noastre, client fidel 🥰 Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs
  • andreea V.
    acum 2 ani

    Promptitudine, profesionalism, preturi decente. De fiecare data cand am apelat la serviciile Clickgsm am fost foarte multumita.
    Recomand cu incredere.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Andreea, Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre. Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!

Recenziile sunt închise.