Quick GSM

Se încarcă...

2.262 de recenzii la „Quick GSM”

Excelent
4.8
2.262 de recenzii
5
4
3
2
1
  • שירה ה.
    acum 8 ani

    😎 …

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumesc!Tradus de Google・Vezi conținutul original (engleză)
  • Marian P.
    acum 8 ani

    Frumos

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru apreciere si va asteptam
  • Razvan R.
    acum 8 ani

    cel mai bun din tot Bucureștiul

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumesc!Tradus de Google・Vezi conținutul original (engleză)
  • Daniela T.
    acum 8 ani

    Mi-am lăsat iPhone-ul 7 Plus în Piața Norilor
    Era să plâng. Apoi m-am uitat și am văzut QuickGSM chiar lângă magazin

    A durat 20 de minute și am primit telefonul ca nou

    Mulțumesc QuickGSM

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumesc mult pentru recenzia ta. Suntem întotdeauna fericiți când clienții noștri sunt mulțumiți.Tradus de Google・Vezi conținutul original (engleză)
  • לירן מ.
    acum 8 ani

    Personal foarte bun și repară telefoanele foarte repede, vin din Israel și mi-am stricat telefonul, mi l-au reparat în mai puțin de 2 ore, cei mai buni din București

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumesc foarte mult!Tradus de Google・Vezi conținutul original (engleză)
  • tom A.
    acum 8 ani

    Sunt în vizită în România. Mi-am pierdut iPhone-ul 8. Am fost la QuickGSM să-l repare.

    Mi-a luat 30 de minute și am primit telefonul ca nou.
    Treabă excelentă. Preț excelent și servicii și mai bune.

    Mulțumesc, QuickGSM.

    Răspunsul proprietarului
    Multumesc, ma bucur ca telefonul tau este ca nouTradus de Google・Vezi conținutul original (engleză)
  • irina N.
    acum 8 ani

    Inlocuire touch si display facuta pentru sony xperia z3 compact in magazinul situat in jurul Obor, Bucuresti.
    Tipul a fost foarte util și drăguț, iar remedierea a fost făcută destul de repede. Acum telefonul funcționează excelent!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim foarte mult, va mai asteptam cu mare drag!
  • Safaa G.
    acum 8 ani

    Forte multumit

    Răspunsul proprietarului
    Multumim, va mai asteptam
  • Mada M.
    acum 8 ani

    Super service !

    Răspunsul proprietarului
    Multumim
  • Alan D.
    acum 8 ani

    Sunt foarte profesionisti

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru apreciere si va asteptam , QuickGSM Service GSM

Recenziile sunt închise.