Quick GSM

Se încarcă...

2.262 de recenzii la „Quick GSM”

Excelent
4.8
2.262 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Horia S.
    acum 3 ani

    Servicii foarte bune, rapid, corect!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: După acest nume nu va putem identifica corect. Puține detalii ar ajuta alți cititori. Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Vali V.
    acum 3 ani

    Reparație rapida si comunicare buna.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: După acest nume nu va putem identifica corect. Puține detalii ar ajuta alți cititori. Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Iulia T.
    acum 3 ani

    Super rapizi și extrem de eficienti

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Iulia, Edit: Ne bucuram ca din nou am fost la asteptarile dvs. Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -Reparație încărcare Xiaomi Redmi note 8 Pro Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Razvan C.
    acum 3 ani

    Buni. Vorbesc putin, isi fac treaba. De folosit

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Razvan, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciu resoftare iPod Touch 6-7 Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Daniel B.
    acum 3 ani

    Politicosi, rapizi si profesionisti. Recomand.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Daniel, Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre pentru schimbarea display-ului la telefonul dvs. Moto G60. Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • FLX
    acum 3 ani

    Foarte mulțumit!Amabilitate și promptitudine!Nota 10+

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: După acest nume nu va putem identifica corect. Puține detalii ar ajuta alți cititori. Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • jqJi E.
    acum 3 ani

    Livrare rapida si piese de calitate. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: După acest nume nu va putem identifica corect. Puține detalii ar ajuta alți cititori. Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • S A.
    acum 3 ani

    Rapid, eficient și cost decent, recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre. Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • Daniel S.
    acum 3 ani

    Reparație efectuata cu succes.Mulțumesc.Recomand acest service

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Daniel, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciu geam Camera S20 Ultra Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Theodor M.
    acum 3 ani

    Reparatie in mai putin de o zi si excelenta calitate

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: După acest nume nu va putem identifica corect. Puține detalii ar ajuta alți cititori. Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.

Recenziile sunt închise.