Quick GSM

Se încarcă...

2.262 de recenzii la „Quick GSM”

Excelent
4.8
2.262 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Adrian D.
    acum 4 ani

    O experienta placuta, am gasit disponibilitate si am avut parte de reparatie pe loc pentru un telefon LG G5 care a avut nevoie de inlocuirea unui pin rupt ce nu mai facea contact la butonul de pornire/amprenta. Simpatici si la relationare, apelati cu incredere la acest service gsm.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Adrian, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciile noastre (cand avem timp si spatiu reparam pe loc) Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Hold S.
    acum 4 ani

    Am lasat un xr sa schimbe placa de baza si face id … apoi m-am trezit ca face idiul nu merge,l-am dus inapoi sa il repare si m-a acuzat ca am bagat apa in el … am cerut factura pt reparatie si refuza sa imi dea … nu recomand sub nici o forma ! Lipsa de profesionalism! Pt mine acest service arata ca o samsareala ieftina!

    Răspunsul proprietarului
    Bună Cosmin, Mulțumim pentru feedback-ul dvs. Ne pare rău că experiența dvs. nu s-a potrivit cu așteptările dvs. Placa de baza schimbata pe data de 11.08.2021, cu bon fiscal si fisa service. - pe data de 13.10.2021 (după 2 luni, fără fisa si sau Bon Fiscal) a-ți venit cu el înapoi ca nu ii funcționează Face ID-ul - noi l-am primit si așa pentru ca va avem in baza de date, in urma constatări s-a descoperit ca telefonul a luat apa (Contact Lichid) iar Face ID-ul Nu a mai ficționat. - vi s-a înmânat fisa copie a Garanției pentru placa de baza si cum ca s-a respins garanția pe motiv de Contact Lichid (copie dupa bon nu avem iar factura fara acel bon nu se poate genera). Mai putem face ceva pentru a face lucrurile potrivite pentru tine? Mulțumesc din nou!
  • Dragos N.
    acum 4 ani

    Foarte rapizi si profesionisti! Ma asteptam la ceva complicat si scump fiind vorba despre un iphone, insa mi-au reparat telefonul intr-o ora cu un cost minim. Recomand macar o constatare la ei!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Dragos, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul nostru de reparatie Buton Amprenta Apple iPhone 8. Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Raul D.
    acum 4 ani

    S-au mișcat repede și au fost dispuși sa asculte sugestiile, sa încerce soluții noi și deosebite spre a îmi rezolva problema (ecran defect ceas Samsung active 2).
    La Samsung nici nu au vrut să-l bage în service pentru reparație.
    Foarte mulțumit de calitatea si viteza de execuție! Bravo și mulțumesc!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Raul, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul de constatare defect Galaxy Active2 cu rezultat defavorabil (display defect "apa" ) GRATUIT. -apoi un swap de Placi de Baza pentru a pastra informatia. Fara Costuri datorita sistemului de reduceri pentru aparate nefolositoare. Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Mihaela B.
    acum 4 ani

    Am schimbat ecranul si display-ul unui Iphone XS Max, operatiunea a durat mai putin de o zi (deoarce il aveau deja in stoc). Telefonul arata impecabil, garantie 90 de zile.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Mihaela, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul de schimbare Sticla Apple iPhone XS Max cu ClickGSM-QuickGSM. (totusi Face-id-ul a ramas nefunctional). Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Stan S.
    acum 4 ani

    Inlocuit modul incarcare la un Nokia 7.1! Am dus telefonul la ora 11 si a fost gata in mai putin de o ora (cu recomandarea sa nu umblu cu teleconul inca 2 ore)! Functioneaza perfect! Ma declar multumit!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Marius, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul nostru. Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • No N.
    acum 4 ani

    Buna seara, am avut de reparat un telefon Xiaomi Redmi note 8 pro care a făcut „baie”. L.am adus la curățat. Surpriza a fost maxima personalul cu experiență și datele furnizate despre procedurile care urmau a se efectua asupra telefonului. Profesionalism , preturi decente, timp de așteptare rezonabil.Telefon reparat , funcționează perfect. Mulțumesc pentru ajutorul dat.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Rosalia, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -decursul curățarea aparatului adus de dvs. (la început nu i-am dat mari șanse, dar o curățare corespunzătoare a făcut ce trebuia) Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Robert B.
    acum 4 ani

    Adevărat profesioniști. Huawei P40 Lite predat luni la curier, azi joi îl am acasa perfect funcțional, display schimbat si piesa veche in colet. Recomand tuturor. Mulțumesc, băieți!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Robert Badanoiu, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul de schimbare display Huawei P40 Lite cu ClickGSM-QuickGSM. (la noi a stat doar 4 ore). Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Mihai P.
    acum 4 ani

    Am avut un ecran key2 spart. Compania este printre putinele care nu doar ca nu a strâmbă din nas, ca e greu ca nu sunt piesele usor de gasit etc. Chiar explică în detaliu ce se poate, la ce sa te astepti, cum e cu oem etc. Foarte rapizi, comunicare excelenta si cu solicitudine pt. Info si detalii. Am lucrat prin curier, totul s-a derulat rapid.
    O mica eroare a necesitat trimiterea telefonului inca odata dar mi-a plăcut modul în care s-a trata problema – au recunoscut daca sau unde au greșit și totul a fost ok. A fost un mod de lucru win-win. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim, A ajuns azi si geamu de camera, (mult mai repede decat ne asteptam) daca e luni trimitem curierul sa il ridice, si de data asta vom fi mai atenti, il reparam si il trimitem inapoi in aceiasi zi, " asta daca nu uita curierul sa il ridice de la noi". Edit: 06-09-2021 Clientul va repara in service acest defect, asteptam cu nerabdare. Edit: 09-09-2021 Am reparat fara probleme in circa 20 min 10ks 🤩
  • titoiu M.
    acum 4 ani

    Am reparat un xiaomi redmi 8 note pro, telefonul fiicei mele. Avea deteriorat display-ul și spatele. Au fost înlocuite telefonul arătând ca nou. 3 zile a durat ,asta datorita faptului ca noi suntem din Constanța. Mulțumim!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Titoiu Maricica, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -reparatia pentru Xiaomi Redmi Note 8 Pro. -si acum 4 luni reparatia unui Samsung Galaxy S6 la care prima oara am încercat sa îl reparam, dar contactul cu apa a compromis o reparație conforma, am schimbat placa si bateria si acum merge perfect. Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.

Recenziile sunt închise.