Quick GSM

Se încarcă...

2.262 de recenzii la „Quick GSM”

Excelent
4.8
2.262 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Felicia C.
    acum 1 an

    Profesioniști. Am avut două laptopuri la dumnealor,s a rezolvat problema intr o zi.Multumesc mult băiatului care s a ocupat,adevarat profesionist .

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Felicia, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul de cosmetizare Laptop Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • tudor R.
    acum 1 an

    Personalul calificat si amabil. Telefonul a fost reparat in perioada de timp promisa.Va multumesc si va doresc mult succes!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Tudor, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Keno95
    acum 1 an

    Foarte bun magazinul daca ai nevoie de o piesa specifica pentru telefon. Comanda ajunge repede iar calitatea este la fel cu cea originala. Recomand

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Florin P.
    acum 1 an

    Cumparat un display samsung tab s6, a venit sigilat, original cu sigiliu samsung , totul impachetat frumos sa ajunga la mine intreg, experienta de nota 10!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Florin, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -livrarea comenzi dvs. Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Petre M.
    acum 1 an

    Super profi, am reparat telefonul cu doar 150 de lei , partea wow este ca se ocupa de o varietate foarte mare de telefoane nu doar cele consacrate

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Florin B.
    acum 1 an

    Este o firma de încredere….. Mulțumesc pentru serviciu pe care la,am cerut. Le acord nota 10+.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua! 😊 Vă mulțumim din suflet pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! 🌟 Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! 🥰 Dacă veți mai avea nevoie de ceva, suntem mereu la dispoziția dvs.! 👍🤗 O zi minunată! 🌞
  • Gabriel
    acum 1 an

    Nu am ajuns la reparații, dar comunicarea a fost foarte bună, și inspiră încredere. Revin cu update, dacă este necesar.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Raichel S.
    acum 1 an

    Am comandat 2 huse pt telefoane și o folie, aștept de o săptămână să vină „mâine”La capitolul reparații/service au fost de nota 10

    Răspunsul proprietarului
    Edit 02.08.2024 Comanda dvs a avut o problema de logistica la furnizor, v-am explicat, pana la urma s-a ridicat de catre client. Cat despre Reparatie totul a decurs in Timpul Stabilit Prima si a doua reparatie la fel! Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Alex D.
    acum 1 an

    Foarte profesionisti! Am schimbat o baterie de telefon, in mai putin de o ora. Totul facut repede si bine!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Alex, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Gabriel P.
    acum 1 an

    Daca ați putea face mai ușor de făcut comanda pe site-ul vostru ar fii mai bine in rest a fost foarte frumos produsul a ajuns mai repede de cât mă așteptam

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -livrarea comenzi de capac spate redmi note 10 pro (Am facut un update la site sper sa fie bun) Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.

Recenziile sunt închise.