PROiPhone Cluj

Se încarcă...

2.636 de recenzii la „PROiPhone Cluj”

Excelent
4.9
2.636 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Lidia T.
    acum 2 ani

    Apreciezi enorm timpul scurt în care s-a rezolvat problema mea, recomand 100%

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru feedback! 🤗 …
  • Liviu S.
    acum 2 ani

    Am apelat la ei prin trimiterea prin curier. Cel mai bun service pentru iPhone. Cum au primit coletul m-au si sunat. Recomand.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru feedback! 🤗 …
  • A_N_D_R_E_I: _.
    acum 2 ani

    Servici forțe bune și foarte rapizi !!Recomand cu drag ❤️

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim de feedback! 🤝 …
  • Ionut O.
    acum 2 ani

    Sunt cei mai buni în domeniu!
    Foarte ospitalieri și profesioniști pe ceea ce fac!
    Recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim! 🙂 …
  • Ștefan I.
    acum 2 ani

    Am lăsat un iPhone 12 SAMBATA , chiar dacă era aproape final de program, i-au schimbat acumulatorul , am revenit după o oră și ceva și totul a fost ok

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim de feedback! 🤝 …
  • Denisa O.
    acum 2 ani

    Serviciu rapid si bun, asistenta tehnica specializata. Personal de incredere, flexibil si atent la detalii.

  • Grigore B.
    acum 2 ani

    Servicii de calitate! Foarte prompți! Recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru feedback! 🤝 …
  • Stavila M.
    acum 2 ani

    Credeam ca s-a zis cu iPhone-ul meu 😱 nu îi mai dădeam nici o șansă, până am dat de ProiphoneCluj care mi l-au adus la viață😇 am ramas 100% multumita de serviciile prestare de ei😇 acum viața iPhone-ul meu se împarte în doua: viața fara proiphone😣 și viața cu ei🥰 …

  • Anamaria F.
    acum 2 ani

    Profesionalism, problemele au fost rezolvate mai repede, recomand cu cel mai mare drag!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim pentru feedback! 🤗 …
  • Na O.
    acum 2 ani

    Dupa 3 zile de la achizite mi-am spart display-ul la IPhone 15. Intr-un timp foarte scurt si cu un pret foarte bun l-am primit inapoi ca nou. Multumesc!

Recenziile sunt închise.