PROiPhone Cluj

Se încarcă...

2.636 de recenzii la „PROiPhone Cluj”

Excelent
4.9
2.636 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Todor D.
    acum 3 ani

    Recomand!! In 20 de minute mi-au fost schimbate ambele difuzoare, plus folie pe apple watch. Am fost placut impresionata de profesionalismul cu care lucreaza si de starea de bine pe care o emana. Cu siguranta o sa mai apelez la ei si in alte situatii. Nota 10!!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim Dalia 🤗 …
  • raul J.
    acum 3 ani

    Profesionalism, promptitudine, preturi foarte bune. In 30 min m-au ajutat cu o reparație la mufa de încărcare și un schimb de folie de sticla pentru un iPhone 12 Pro. Recomand !

  • c11z
    acum 3 ani

    Băieții super de treaba, contactul cu clientul de nota 10, și serviciile tot așa se vede ca sunt profesioniști cum spun și in numele lor, pot sa recomand cu încredere!!

  • Taxi B.
    acum 3 ani

    Nu stiu cum sa incep acest review, dar o sa incep prin a spune ca nu are ce sa caute PRO in denumirea acestui service, acesti baieti „PRO” mi-au vandut un telefon ca fiind „impecabil”, care nu a fost foarte ieftin (4000+), dar au uitat sa specifice ca au umblat la el, mai exact au schimbat sticla displayului, dar asta s-a vazut dupa vreo luna doua cand a inceput camera frontala sa se umple de praf, asta nu a fost cea mai mare problema, problema a fost ca nu s-a specificat acest lucru, iar telefonul la primul contact cu un pahar de apa varsat a ramas fara face id, ceva probleme cu luminozitatea si blocat in boot, la un alt iphone mi-au schimbat displayul cu unul original, dar cand l-am ridicat pe ecranul nou avea pete albe, iar suruburile care tin displayul au uitat sa le mai puna baietii. Aveti grija cu astfel de oameni PRO!

  • Durican L.
    acum 3 ani

    Am fost plăcut impresionată de primire, de seriozitatea cu care lucrează, de faptul că țin la imaginea și profesionalismul lor.
    Bravo echipă! Avem nevoie de oameni de încredere.
    P.s. Apa și bomboanele sunt din partea casei. Sunt și buni ospitalieri😃

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru recenzie 🤗 …
  • Bonte E.
    acum 3 ani

    Sunt foarte multumita atat de serviciile de care am avut parte, cat si de amabilitatea de care a dat dovada personalul. Recomand, cu mare drag!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim Enya 🤝 …
  • metubcom
    acum 3 ani

    Implicare 💯, stat peste program de fiecare data cand am avut nevoie! Multumesc pentru rabdare si seriozitate! Este al treilea telefon pe care Il cumpar de aici si o sa mai cumpar tot de la voi de fiecare data cand o sa am nevoie! Recomand cu incredere! ❤️ …

  • Vlad C.
    acum 3 ani

    Super Ok, mi-au dat telefon de schimb doua ore pana mi-au reparat telefonul, ecranul montat arată f bine…sunt serioși si organizați in activitate. Dacă voi mai avea probleme sigur revin la ei

  • Adriana N.
    acum 3 ani

    Personalul este foarte amabil si profesionist. Este a doua oara cand le trec pragul si sunt foarte multumita de serviciile oferite cat si de promptitudinea lor!

  • Laura G.
    acum 3 ani

    Intr-un cuvant: profesionisti! Am trimis un 12 Pro Max cu ecranul spart in data de 25 ianuarie si in data de 27 ianuarie l-am primit inapoi impecabil, cu garantie pe piesa schimbata! Sunt niste baieti super faini si seriosi, pe care-i recomand cu drag!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim frumos pentru recenzie, Laura! 🤝 …

Recenziile sunt închise.