PhoneXpert

Se încarcă...

1.092 de recenzii la „PhoneXpert”

Excelent
5
1.092 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Silviu S.
    acum 2 ani

    S22 Ultra varianta pe 512 GB, cumparat ieri de aici cu 4.100 (sigilat si cu garantie) in timp ce in magazinul faimos care incepe cu E costă 6.008 lei.
    Fanii acelui magazin justifică diferența de preț prin ..calitatea garanției. Au dreptatea lor, dar Phonexpert este magazin premiant pe 2022, are o tonă de reviewuri bune, și pariul meu este că are ambiția să NU isi strice reputația.

  • mikkailis R.
    acum 2 ani

    Am comandat un iPhone in data de 14.12 ora 16 prin mesaj pe WhatsApp dupa ce am vazut anunturile lor. Am primit coletul a doua zi, cu factura, chitanta. Am cumparat si folie de sticla iar husa de silicon a fost cadou.
    Sunt foarte multumit. Am economisit 200 de lei fata de anunturi similare (cele mai ieftine) si am gasit si roz (chiar renuntasem sa mai caut dupa ce toti imi spuneau ca nu au). Super ok. Recomand.

  • Matei V.
    acum 2 ani

    Recomand cu toată încrederea. Am achiziționat de la ei un iPhone 14 Pro Max la un preț foarte bun. Sigilat, original, fără probleme sau urme de îndoială pe care le-aș fi avut daca l-aș fi luat de pe OLX. Ba chiar mi-au montat impecabil și folia de sticla. Niște băieți foarte profi și pasionați.

  • Gabi G.
    acum 2 ani

    Am achizitionat un s21 plus si sunt foarte multumit din toate punctele de vedere incepand de la bani pana la seriozitate domnilor din magazin.. pe alte site uri era 3200 lei si eu l am achizitionat la suma de 2400 lei plus 2 ani garantie…si inainte de a ne strange mana mi au facut cadou o husa.. VA MULTUMESC. RECOMAND!!!

  • David S.
    acum 2 ani

    Am achiziționat acum câteva zile un s23 ultra de la ei + o folie de protectie din silicon. Customer Service impecabil și foarte profi, la fel și montarea foliei. Mi-au oferit chiar și o husa cadou. Recomand cu drag! Dacă aveți reticențe, nu ezitați! Și eu am avut îndoieli la început, însă le-am oferit o șansă și n-au dezamăgit. Dacă păstrează pe viitor preturile la fel de bune ca acum, voi reveni cu siguranță. 😁

  • Marcus P.
    acum 2 ani

    Nota 10 ! Raport Calitate Preț ! O echipa super de treabă ! Am cumpărat un cadou pentru cineva drag , mai exact un iPhone 15 Pro Max Natural Titanium și nu am găsit în altă parte sa de-a cu factura la prețul de 8200 lei când peste tot la ceilalti retalieri era 9600 lei ! Mai revin cu o recenzie după desigilarea produsului !

  • Handra V.
    acum 2 ani

    Produse si servicii de inalt nivel ! ma bucur ca exista astfel de companii in Romania; sunt la al doilea produs cumparat de la ei si ma pot declara foarte multumit de experienta; angajati profesionisti care interactioneaza civilizat cu clientul, preturi decente si mai ales produse fiscalizate !! am primit chiar si un discount din partea lor, ceea ce se intampla rar in aceasta industrie; respect !

  • Rapso
    acum 2 ani

    Recomand cu drag! Am sunat pentru achiziționarea unui s23 ultra 256GB, nu l aveau în stoc, și peste 2 zile m au sunat. Am beneficiat și de livrare prin curierul firmei, în 3 ore mi a ajuns comanda. Super rapidă livrarea, chiar aveam nevoie de telefon pentru ca cel vechi nu mai funcționa. Nota 10/10.

  • __just.nicholas__
    acum 2 ani

    Super serviciu! Am comandat un S21+ 5G varianta 256gb (initial il aveam Silver in cos, apoi dupa plasarea comenzii mi s-a spus ca mai era valabil doar Black, si am ramas asa). Locuiesc in jud Brasov, serviciu rapid, fara probleme, mi-a fost livrat in 24h, produs nou si autentic + cele mai bune preturi de pe piata. Felicitari!

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim.o placere sa colaboram cu dvs
  • Dragos C.
    acum 2 ani

    Super profesioniști! Am tot cautat pe diferite site.uri la diferiți retaileri S23 ultra „Cadou Crăciun pt. Sotie” preturi între 4900 ron – 6000 ron. Din greșeală am dat peste phoneexpert pe situl olx. Am întrat la ei pe site, am dat telefon sa vad ce are în stoc și dacă DA! Telefoanele sunt sigilate și vin cu factura și garanție 24 luni pt persoane fizice. M.am prezentat la Magazinul lor din Str. Dr. Constantin Caracas 47 și am achiziționat un S23 Ultra Green 256 la 4600 ron.
    Wow..ce diferenta de pret! Unpic sceptic am controlat datele firmei și în primul rand produsul la fata locului… totul în regula! Firma nu e plătitoare de TVA și la preturile imbatabile care le au la telefoane oricum au profit.
    La telefonul achiziționat am primit și o husa Cadou. Recomand cu cea mai mare incredere!

Recenziile sunt închise.