PhoneXpert

Se încarcă...

1.092 de recenzii la „PhoneXpert”

Excelent
5
1.092 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Razvan Z.
    acum 1 an

    Super servicii, promptitudine maxima!

  • Sorin R.
    acum 1 an

    Recomand acest magazin. Tocmai am cumpărat un Iphone 14 de la ei. Oamenii sunt profesioniști. Mi-a plăcut să cumpăr de la ei. Au avut tot ce trebuie: husă, folie, sfaturi de folosire a telefonului.

  • Radu A.
    acum 1 an

    Recomand cu incredere. Preturi foarte bune, diversitate mare de produse, seriozitate, staff amabil, comunicare buna.

  • Soare C.
    acum 1 an

    Cu 500 de lei sub pretul pietei! Produse originale! Cei mai buni! Recomand cu incredere!! 3800 apple watch ultra

  • Ion G.
    acum 1 an

    Un magazin superb, mia fost recomandat si am apelat la baieti fara dubii, service de nota 10 si orientarea fata de client tot, preturi mai mici decit pe piata, telefoanele miau venit sigelate si ok, succes baietilor in continuare

  • Valentin G.
    acum 1 an

    Seriozitate maxima , am fost ajutat cu tot ce am avut nevoie intr un timp foarte scurt , preturi bune comparativ cu restul pietei!
    Recomand!

  • Octavia N.
    acum 1 an

    O surpriză extraordinar de plăcută. Voce profesionista la telefon, atitudine proactiva (am primit imediat locația show-ului deși nu mă gândisem sa cer) răspunsuri rapide și bine documentate. Magazinul este foarte luminos, produsele expuse elegant, primești recomandări legate de accesorii și am putut să îmi montez folia pe telefonul nou achiziționat imediat la ei, fara sa pierd timpul să mă duc pe la alte locații. Preturi nu bune, FOARTE bune!!

  • Oana P.
    acum 1 an

    Desi la inceput am fost putin sceptica, nestiind site-ul, am fost in magazinul fizic. Preturi foarte bune la telefoane noi.
    Recomand

  • Gerard S.
    acum 1 an

    Personal de nota 100
    Preturi foarte bune
    Produse de calitate.
    Am achizitiontat un iphone 15 pro max
    Am cautat seria la apple
    Am garantie si tot ce trebuie pana in 2025
    Produsele sunt originale si de buna calitate
    Am sa revin cu drag

  • Cezara-Ivona P.
    acum 1 an

    Pacat ca nu exista mai mult de 5 stele…le-ati merita cu adevarat 10+++
    – consultanta de specialitate cu privire la alegerea modelului optim
    – oferta de nerefuzat privind echiparea completa cu accesorii a telefonului ales
    – rabdare si profesionalism…consecința: un client fericit ☺️😃
    Voi recomanda cu încredere firma dvs si altora.
    La orice achizitie in materie de telefon mobil voi reveni cu mare drag la voi.
    Mai rar sa primesti recomandarile si sa pleci si cu telefonul echipat complet in aceeasi zi.
    Va doresc sa aveti vanzare buna si clienti seriosi pe care stiti sa-i fidelizati 👍🙏☺️

Recenziile sunt închise.