NotebookGsm

Se încarcă...

800 de recenzii la „NotebookGsm”

Excelent
4.9
800 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Melvin M.
    acum 1 an

    Am comandat 2 telefoane. Totul a fost OK. Doamna de la telefon foarte amabilă.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Melvin, pentru apreciere! Ne bucurăm că experiența ta a fost pozitivă și că ai fost mulțumit de serviciile noastre. Te așteptăm cu drag să revii!
  • Irina G.
    acum 1 an

    Livrare rapida, au fost foarte profi. Ii recomand, chiar daca nu auzisem de ei. Au preturi mai bune.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia dumneavoastră pozitivă! 😊 Ne bucurăm să aflăm că ați avut o experiență plăcută cu livrarea rapidă și că ați găsit echipa noastră profesionistă. Recomandările dumneavoastră sunt foarte importante pentru noi, mai ales pentru clienții care nu au mai auzit de noi. Suntem încântați că apreciați prețurile noastre competitive. Vă mulțumim că ați ales NotebookGsm și așteptăm cu nerăbdare să vă servim din nou!
  • Alin A.
    acum 1 an

    Experienta pozitiva.
    Am plasat comanda miercuri seara, iar telefonul a ajuns vineri dimineață. Mulțumim de întregul proces.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru feedback, Alin! Ne bucurăm că ai avut parte de o experiență pozitivă și că livrarea a fost rapidă. Te așteptăm cu drag să revii oricând! 😊 …
  • Carmen
    acum 1 an

    Au expediat rapid, in prima zi lucratoare dupa plasarea comenzii iar produsul a fost intocmai celui prezentat pe site.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Carmen, pentru feedback! Ne bucurăm că livrarea a fost rapidă și produsul a îndeplinit așteptările tale. Te mai așteptăm cu drag și la alte comenzi! 🛍️ …
  • Daniel
    acum 1 an

    O surpriza plăcută. Am găsit un telefon la un preț foarte bun. NoteboikGSM e o companie serioasa de la care voi comanda pe viitor.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim frumos, Daniel! Ne bucurăm că ai găsit ceea ce căutai la noi și te așteptăm cu drag pentru viitoare comenzi!
  • Eduard F.
    acum 1 an

    Am gasit intelegere la firma pt a putea prelua coletul, chiar le ofer cele 5 stele cu tot dragul! Chiar pot spune ca sunt de incredere!

    Răspunsul proprietarului
    Îți mulțumim mult, Eduard! Ne bucurăm că ai avut o experiență plăcută și că am putut să te ajutăm cu preluarea coletului. Ne străduim mereu să fim de încredere și apreciază foarte mult feedbackul tău.
  • Dan S.
    acum 1 an

    Sunt foarte amabili si prompti. Au cele mai bune preturi de pe piata.
    Recomand magazinul.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Dan! Ne bucurăm că ai avut o experiență plăcută și te așteptăm cu drag și pe viitor.
  • Stefan E.
    acum 1 an

    Inca putin si primeau 5 stele. Am facut doua comenzi. Prima impecabila. A doua finalizata dupa o interventie telefonica.

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim, Ștefan, pentru feedback! Ne bucură că prima comandă a fost impecabilă și îți cerem scuze pentru inconvenientul întâmpinat la a doua. Ne străduim să îmbunătățim acest aspect.
  • Gergely S.
    acum 1 an

    Bună? Foarte mulțumit de telefon exact cum era pe site a doua zi a venit firmă de treaba recomand pentru toate lumea a-și mai cumpăra oricând de aici am încredere. Mulțumesc

    Răspunsul proprietarului
    Bună! 😊 Mă bucur să aud că ești mulțumit de telefon. Serviciul rapid și calitatea produsului sunt foarte importante. Îți mulțumesc pentru recomandare și pentru încrederea acordată. Dacă mai ai nevoie de ceva, nu ezita să ne contactezi. O zi frumoasă! 🌞📱 …
  • Mihai P.
    acum 1 an

    Produsul e impecabil si livrarea foarte rapida , pretul a fost cel mai bun de pe piata. Este un magazin de incredere

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult, Mihai! Ne bucurăm să aflăm că ai avut o experiență pozitivă cu noi. Te așteptăm cu drag pentru viitoare cumpărături!

Recenziile sunt închise.