NEOGSM.ro - Reparatii Telefoane Sector 1 - Reparatii iPhone - Reparatii Samsung - Service GSM Bucuresti

Se încarcă...

846 de recenzii la „NEOGSM.ro - Reparatii Telefoane Sector 1 - Reparatii iPhone - Reparatii Samsung - Service GSM Bucuresti”

Excelent
5
846 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Mihai-Octavian T.
    acum 2 ani

    Au huse, accesorii. Eu mi-am pus o folie de silicon la ei. Foarte promți angajații si amabili.
    Zi faină!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucurăm că ați avut o experiență plăcută, vă mulțumim si vă dorim o zi excelentă! 🤩 …
  • Cristi N.
    acum 2 ani

    O experienta placuta. Profesionalism, amabilitate, comunicare si, nu in ultimul rand, preturi decente. Recomand !!

    Răspunsul proprietarului
    Suntem onorați, vă mulțumim nespus! 😊 …
  • Andrei S.
    acum 2 ani

    Servicii foarte bune. Prietenoși si foarte competenti. Pare ca repara cam orice telefoane, tablete. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim mult!
  • Dan P.
    acum 2 ani

    Serviciile oferite de neogsm au fost corecte . Sunt oameni de cuvânt și profesioniști. Recomand cu încredere.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim foarte mult! 🙏 Cu stimă, echipa NEOGSM.ro 😊 …
  • Constantin S.
    acum 2 ani

    Serviciul a fost impecabil Ne-a spus ca durează o jumătate de ora și am ajuns mai devreme și era gata. Jos pălăria. Multumim

    Răspunsul proprietarului
    Suntem foarte încântați de experiența dumneavoastră, misiunea noastră este de a oferi zilnic cele mai bune și prompte servicii! Cu drag, echipa NEOGSM.ro! 😁
  • a S.
    acum 2 ani

    Foarte placut surprinsa de atitudinea, promptitudinea si profesionalismul angajatilor. Preturi decente. Deschis si sambata pana la ora 15.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim enorm! 🙏 …
  • Pro R.
    acum 2 ani

    Preturi foarte mari, aproape cat un telefon nou, mai mult decat un telefon sh, pentru un display samsung!
    Am gasit in alta parte la jumate fata de cat au cerut ei!

    Răspunsul proprietarului
    Dragă cititorule, dorim ca această recenzie de o stea să nu te influențeze în decizia de a alege serviciile noastre. Suntem o echipă de tineri care doresc cu adevărat revoluționarea modul în care se efectuează serviciile de reparații pentru telefoane, iar reputația pe care cu greu am creat-o în cei aproape 2 ani de la deschiderea locației nu o putem nărui prin servicii execrabile sau prețuri exorbitant de mari, precum se afirmă în această recenzie de o stea. Va rugăm să verificați ce recenzii s-au mai oferit de către acest cont, iar concluziile le puteți trage dvs, respectiv de către cine ne este oferită această recenzie iar dacă în cele din urmă este pe nedrept sau nu. Iar pentru persoana care a scris această recenzie, nu putem spune decât ce scrie în lege, respectiv: Art. 510. - În cazul când se afirmă sau se răspândesc fapte, ori se fac imputări sau afirmaţiuni pentru care legea nu admite proba verităţii, faptul constitue delictul de defăimare şi se pedepseşte cu închisoare corecţională dela 2 la 6 luni şi amendă dela 2.000 la 3.000 lei. Cu deosebit respect, Modoran Marius - fondator NEOGSM.ro 🙂
  • Gheorghe C.
    acum 2 ani

    Foarte seriosi, componente de calitate. Recomand cu incredere

    Răspunsul proprietarului
    Cosmin, îmi mulțumim pentru această recenzie, înseamnă foarte mult pentru noi! 😊 …
  • tania S.
    acum 2 ani

    Am schimbat bateria la un telefon iPhone mai vechi, consultație, preț serviciu foarte decent,m-a ajutat dnul Marius foarte politicos cu mulțumiri și garanție bon fiscal! Felicitări

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim nespus pentru apreciere! 🤩 …
  • Stefan L.
    acum 2 ani

    Căutam o folie de protecție pt display la un S23 Ultra, am intrat în magazin deoarece eram în proximitate și am văzut ca au recenzii bune. Mi-au fost prezentate opțiunile și în 2 minute aveam deja folia lipita impecabil pe ecran. Foarte profi și serviabil. Mulțumesc frumos pt ajutor.

    Răspunsul proprietarului
    Vă mulțumim mult pentru această părere de bine, o zi minunată vă dorim!😊 …

Recenziile sunt închise.