Moon GSM

Se încarcă...

2.155 de recenzii la „Moon GSM”

Excelent
5
2.155 de recenzii
5
4
3
2
1
  • George Z.
    acum 1 an

    Personal este foarte prietenos și atent la nevoile clientului . Recomand cu drag !

  • Lucian M.
    acum 1 an

    Am avut o problema cu telefonul si am rezolvat imediat si pe loc. Recomand!

  • ioana T.
    acum 1 an

    Im urma constatarii era placa de baza defecta. Am decis la recomandarea lor ca nu merita reparatia, mai ales ca nu e garantat ca va reusi sau ca imi boi recapata datele din tel. Nu su incercst sa ma convinga sa fac reparwtii scumpe si inutile, au gost foarte corecti . Dupa o constatare de 20-30 minute, nu au vrut niciun ban.

  • Steliana B.
    acum 1 an

    Am fost sa imi monteze o folie de sticla si am fost foarte multumita de serviciul lor.

    Răspunsul proprietarului
    Multumesc
  • IoniX
    acum 1 an

    Super tare! Domni foarte amabili!

    Răspunsul proprietarului
    Multumesc
  • Cristina D.
    acum 1 an

    O experienta foarte buna alaturi de oameni dedicati si pasionati.Pregatiti pentru orice provocare si gata sa ajute .Am schimbat spatele la Iphone ceea ce dureaza ceva timp de obicei.Desi eram cu 3 pitici dupa mine acestia nu au simtit …

  • 『qC』Andreiツ
    acum 1 an

    A fost o experiență foarte bună ,băieți lucrează foarte bine , și cu grijă , folosesc piese de foarte bună calitate , transparentă totală ,am fost ținut la curent cu fiecare pas al reparației ,voi apela cu încredere de fiecare dată când voi mai avea nevoie o să las câteva poze înainte de reparație și după
    Recomand !

  • Alex D.
    acum 1 an

    Foarte promit , reparații rapide și de calitate superioară .

  • Georgiana-Simona V.
    acum 1 an

    Foarte transparenti, au schimbat piesele alaturi de mine, rapizi, in 40 de minute a fost totul gata. Am schimbat: display, carcasa si difuzorul telefon Samsung S 22 Ultra.

  • Delia C.
    acum 1 an

    Am avut o experienta plăcută cu Moon GSM,mi au înlocuit display-ul la un iPhone 11 repede ( maxim 15 minute) prețul foarte bun. În plus,personalul a fost extrem de drăguț și amabil,recomand cu încredere tuturor celor care au nevoie de reparații !♡

Recenziile sunt închise.