Moon GSM

Se încarcă...

2.155 de recenzii la „Moon GSM”

Excelent
5
2.155 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Puiu E.
    acum 1 an

    Telefonul nu mai încărca, am fost la service-ul Samsung unde cei de acolo mi-au spus că de vină ar fi placa de bază, am venit la cei de la Moon GSM care s-au implicat cu multă plăcere în soluționarea problemei, au descoperit că de vină este placa cu mufa de încărcare, aceasta avea un circuit sărit, mi-a fost înlocuită piesa și telefonul încarcă la fel ca și când era nou, îi recomand cu toată încrederea, băieții de nota 10.

  • Florentina A.
    acum 1 an

    Am schimbat bateria și mufa de încărcare a telefonului plus ecranul camerei pentru un telefon Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Sunt extrem de mulțumită! Oameni serioși, foarte amabili care m-am programat în aceeași zi în care am sunat și mi-au reparat telefonul pe loc! Vă mulțumesc din suflet și vă recomand!!! Mi-au și arătat pas cu pas tot procesul. Pe lângă reparația telefonului am primit energie pozitivă și mai multă bucurie de viață! Keep up the good work!

  • Albastrelu V.
    acum 1 an

    Am venit la Moon GSM tocmai din Galati cu un Samsung Fold 3.
    Problemele: 1. Una dintre pablicile flexibile a cedat cauzand difuzorul sa se auda doar cand era deschis la 45 grade 2.Nici balamaua fizica nu se deschidea de tot.

    Tot procesul a fost documentat foto/video si am primit acutalizari frecvent pe whatsapp.

    Sunt foarte multumit de experienta. Il pot recomanda cu incredere.

  • Ruxandra I.
    acum 1 an

    Oameni cu adevarat dornici sa te ajute, fara a incerca sa te fure. Telefonul meu pare sa aiba o problema de soft, nu era de la placa de baza, deci din pacate domnii de aici nu au reusit sa il repare. Astfel nu mi-au cerut niciun ban pentru aceasta constatare. Le multumesc pentru rabdarea pe care au avut-o timp de o ora si jumatate cu telefonul meu!

  • George '.
    acum 1 an

    Am avut nevoie de recuperarea datelor de pe telefonul in cauză
    Nu a durat mai mult de 30 de minute, foarte profesionisti.

  • Rotaru M.
    acum 1 an

    Recomand cu încredere. Băieții sunt foarte profi și mi-au rezolvat problema cu un Iphone 13 Pro Max imediat. Iar prețul a fost super ok față de alte service-uri.

  • mihai B.
    acum 1 an

    Am înlocuit o baterie umflată și sticla la displaci în nici 30 minute. Totul s-a făcut în fața mea. Super Profi totul.

  • iFlorin
    acum 1 an

    Cei mai buni ,am venit cu un iPhone 14 care am mi a schimbat altcineva display ul și nu era nimic OK cu el dar dânșii m-au ajutat și mi au explicat și ce celălalt service mi-au stricat ,le mulțumesc pentru ajutorul dat și pentru implicarea care au dat dovadă deoarece au încercat de 3 ori să mi repare un lucru care celălalt mi a stricat!
    Vă mulțumesc mult !
    Recomand cu mult drag!❤️

  • Bogdan O.
    acum 1 an

    10 din 10 stele🤩🤩🤩
    Nu am crezut ca exista atat de multa migala pentru o reparatie de Iphone.
    Oamenii astia chiar stiu ce fac si o fac cu brio sub ochii tai. Cu toate elementele si explicatiile de rigoare. Iar tot ce am vazut la ei, tehnic, materiale marunte, componente si aparatura sunt wow.
    High level!
    Recomand!!!!

  • Niki
    acum 1 an

    Sunt foarte surprinsa ca exista asa oameni deschisi in Bucuresti dispusi sa te ajute in situatii de urgenta si sa iti explice in mod onest situatia. Va multumesc din suflet!

Recenziile sunt închise.