Moon GSM

Se încarcă...

2.155 de recenzii la „Moon GSM”

Excelent
5
2.155 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Anda B.
    acum 1 an

    Cel mai bun service de telefoane din București 🥰❤️. Am schimbat displayul la un Honor Magic 5 Lite, fara probleme, la preț foarte bun și calitate maxima. Recomand! 5 stele plus. Niste poze, before & after. Mulțumesc!! …

    Răspunsul proprietarului
    Multumesc
  • Onyx N.
    acum 1 an

    Experiența mea la Moon GSM a fost deosebită. Am adus un iPhone 12 aproape rupt în două(irecuperabil), iar echipa lor a reușit să-l transforme într-un telefon perfect funcțional. Profesionalismul și atenția la detalii au fost remarcabile, iar reparația a fost realizată rapid și la un cost accesibil. Am apreciat amabilitatea personalului și disponibilitatea lor de a oferi explicații clare.Telefonul arată ca nou acum, iar pentru cei care nu cred, las pozele să vorbească de la sine.Recomand cu toată încrederea acest service pentru profesionalismul și seriozitatea lor!

  • Mihai P.
    acum 1 an

    Am ajuns in acest service cu un S21 la care nu mai functiona deloc reteaua mobila. Am gasit 2 oameni deosebiti, foarte bine pregatiti ca aparatura dar mai ales cunostinte , cu care te poti intinde la discutii chiar si dupa ce reparatia este finalizata :).  Lucreaza meticulos , aloca timp sa faca totul cum trebuie, reparatiile se fac pe loc ,in fata clientului. Pentru manoperele de mare finete lucreaza la microscop, si veti putea urmari live pe display tot ce se face. Am plecat cu telefonul functional, problema fiind conectorul de la antena.

  • Satoshi N.
    acum 2 ani

    Corectitudine

  • Ayan N.
    acum 2 ani

    Profesionalism

  • Dolce C.
    acum 2 ani

    Excelent 🙏🏼 …

  • Tibi
    acum 2 ani

    slaba comunicare

  • Alex M.
    acum 2 ani

    Profesioniști!

  • Florin L.
    acum 2 ani

    Servicii extraordinare

  • Nistor L.
    acum 2 ani

    super multumit

Recenziile sunt închise.