Moon GSM

Se încarcă...

2.155 de recenzii la „Moon GSM”

Excelent
5
2.155 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Madalin I.
    acum 2 ani

    Reparație telefonul, super ok,rapid și accesibil

  • Alin G.
    acum 2 ani

    Am avut un a 51 spart sa rezolvat cu succes foarte buni oamenii

  • Doinita O.
    acum 2 ani

    Profesionalism, rapiditate și oameni minunați! Recomand cu drag!

  • Cecilia V.
    acum 2 ani

    Reparație display A 51 SAMSUNG super rapidă. Amabilitate si seriozitate

  • Valy
    acum 2 ani

    Recomand!Personal amabil și timp mic de așteptare.

  • mirceaneacsu2004
    acum 2 ani

    Aceeasi experienta profi de mai mult de 15 ani, recomand!!

  • Andrei L.
    acum 2 ani

    Cel mai bun service din Bucuresti.Il recomand cu incredere!!

  • Iancu C.
    acum 2 ani

    Am avut telefonu fata spate spart s a rezolvat in 30 min

  • Iustin E.
    acum 2 ani

    Oameni foarte profesioniști !!
    Recomand cu încredere.

  • Cristina R.
    acum 2 ani

    Merita toate cele 5 stele! Se lucreaza cu grija si dedicare 🙂

Recenziile sunt închise.