Moon GSM

Se încarcă...

2.155 de recenzii la „Moon GSM”

Excelent
5
2.155 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Anamaria P.
    acum 2 ani

    Baietii sunt minunati. Au facut imposibilul. MI au reparat telefonul care parea ca nu are nicio sansa, nici nu se deschidea. Cei mai buni!!! Ii recomand din toata inima!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim🤗 …
  • patris M.
    acum 2 ani

    Am venit cu un s20 ultra să îi schimb camerele, deoarece nu mai focalizau și fotografiile ieșeau blurate.

    După schimbarea lor, problema s-a rezolvat!

    Mulțumesc Moon GSM.

  • TANASE L.
    acum 2 ani

    Am avut un telefon în care a intrat apă în urmă cu două săptămâni, am dat mesaj pe Whatsapp și m-au chemat la service în aceeași zi. Domnii au fost foarte simpatici, mi-au făcut telefonul imediat și nici cu mâna goală nu am plecat. Recomand din suflet!!!

  • Bratan A.
    acum 2 ani

    Cele mai profesioniste servicii!!! Chiar si generatia mea, crescuta in era tehnologiei, cateodata are nevoie de profesionisti! Categoric la Moon GSM rezolvati rapid! Recomand cu toate stelutele⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  • Marius P.
    acum 2 ani

    Sticlă înlocuită cu succes , preț super ok !

    Răspunsul proprietarului
    Multumesc
  • Valentin P.
    acum 2 ani

    Super profesioniști. Recomand cu încredere

  • Ariana P.
    acum 2 ani

    Am venit cu un telefon vechi cu probleme de display. Am fost ajutata cu profesionalism si promptitudine. Problema a fost rezolvata si sunt foarte multumita. Recomand din toata inima

  • Cristy F.
    acum 2 ani

    Am înlocuit bateria la iPhone 12 Pro cu una originală,am avut parte de o experiență profesională , Recomand moon service cu încredere

  • BobSpa P.
    acum 2 ani

    Baietii de la service au fost foarte promti in privinta reparatiei telefonului meu , avand un iphone Xs cu display-ul spart . Reparatia s-a facut pe loc si in fata mea . Voi reveni cu drag !

  • Gabriela M.
    acum 2 ani

    Cel mai bun service!
    Rapiditate in rezolvarea problemelor dispozitivelor!
    Rezolva de fiecare data orice , foarte seriosi , amabili si foarte prompti!

Recenziile sunt închise.