Media Galaxy

Se încarcă...

1.489 de recenzii la „Media Galaxy”

Foarte bun
4.2
1.489 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Valentin Z.
    acum 7 ani

    Tot ce vă doriți. Timp să aveți pentru câte produse sânt expuse. Ar fi bine un spațiu mai mare. Recomand

  • Ana Z.
    acum 7 ani

    AM CUMPĂRAT UN ASPIRATOR VERTICAL FĂRĂ FIR PHILIPS FC6408 CU MOPSI ASPIRATOR PORTABIL DECI 3 ÎN 1. ASPIRA BINE , BATERIA M-A ȚINUT LA UN APARTAMENT DE 48METRII PĂTRAȚI. E UȘOR NU TE MAI INCURCI DE FIR. PT PERSOANELE CU PROBLEME OSOASE E COOL. LA CURĂȚENIE GENERALĂ VOI FOLOSI ASPIRATORUL VECHI CARE E DE BAZĂ. MOPUL ESTE O LAVETA CARE SE ATAȘEAZĂ UȘOR ÎN SCHIMB NU AJUNGE PÂNĂ LA PERETE DIN CAUZA DISPOZITIVULUI CU PERIE PT ASPIRAT. TREBUIE SĂ SCOȚI LAVETA SI SA FACI TREABA MANUAL. SUNT MULȚUMITĂ IN GENERAL! RECOMAND.PRETUL A FOST DE 1184 LEI.MAI SPECIFIC CA ARE BATERIE LITION 25V CARE ȚINE 5 ORE.

  • Florin S.
    acum 7 ani

    Marfa din ce in ce mai ieftină și, evident, de calitate din ce in ce mai redusă. S-a umplut de Hama, de Promate, de Myria și de altele asemenea… Din păcate, nu mai este ceea ce a fost. Ba, dimpotrivă, a ajuns Flanco să aibă preturi mai mici la aceleași produse!

  • Gabriel I.
    acum 7 ani

    Gamă variată de produse, prețuri ok. Am luat multe produse de la ei. Vânzătorii de pe raioane, foarte amabili și chiar mi-au dat sfaturi despre produse. Cel mai recent am achiziționat un tv LG 4k de 55″ . Intenționez să cumpăr unul la fel, dar mai mare. Felicitări Media Galaxy!

  • Feraru V.
    acum 7 ani

    Inselatorie pe fața ,nu cumparati laptopuri de la ei ca va inselati sigur
    Am cumparat un laptop de 4800 ron si mai mult sta prin service

  • Lucian C.
    acum 7 ani

    Am platit pentru un produs nou in magazin, si cand mi sa livrat produsul (nefiind pe stoc in magazin) am primit un produs folosit si bonus o punga goala de seminte. Acum tot eu sunt de vina ca nu am avut timp sa deschid pachetul la livrare si trebuie sa astept pana la 14 zile pentru solutionarea cereri de retur.
    A venit si a doua hota LA FEL DE FOLOSITA CA SI PRIMA. Acum cei de la suport clienti mi-ua spus ca trebuie sa lucrez pentru Media Galaxy si sa duc eu produsul intru-un magazin ALTEX sau MEDIA GALAXY si dupa ce se solutioneaza cazul imi vor livra alta hota.
    NAPASAREA ANGAJATORULUI SI NESIMTIREA ANGAJATULUI NU AU LIMITE.

    SOLUTIONARE
    Find Black „FRAIER”DAY de vara si pretul crescand de la 450 ron la 550 ron CA ASA SE PRACTICA LA NOI,sau gandit ca mai bine imi dau bani inapoi chiar daca leam zis ca nu ii vreau inapoi,sperand ca o sa cumpar alta cu 550 ron . Sa mai faca 100 ron profit desi aveau 4 produse noi in magazin au zis ca nu pot schimba produsul doar sa imi dea bani………….

    MI-AM INVATAT LECTIA ,MERGEM LA CONCURENTA DE ACUM: ” EMAG,FLANCO”

    SA VA FIE RUSINE

  • Alexandru-Bogdan G.
    acum 8 ani

    Este cel mai mare magazin de retail din România, alături de magazinul-soră Altex. Portofoliul său este cel mai diversificat de pe piață.

  • Alexandru-Bogdan G.
    acum 8 ani

    Este cel mai mare magazin cu amănuntul din România, alături de magazinul soră Altex. Portofoliul său este cel mai divers de pe piață.

  • Toma F.
    acum 8 ani

    Merită vizitat, au promoții bune.

  • Laur F.
    acum 8 ani

    Angajați amabili şi operativi

Recenziile sunt închise.