Media Galaxy
Descopera gama noastra de articole pentru sporturi de contact Altex. Repară dispozitive Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații software.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
1.489 de recenzii la „Media Galaxy”
Serviciu clienți lasă de dorit. Angajații au refuzat returul unui produs in stare intacta la 2 saptamani de la cumpărare.
Dacă întrebi un angajat despre un produs, îți spune: ,,sunt specificațiile pe eticheta produsului”. Mulțumesc, nu mai intru în acest magazin!
Oferte bogate la toata gama de electrocasnice si electronice, plus 4 standuri dedicate anumitor branduri de telefoane mobile si un altul separat pentru telefoanele mid-range, etc, etc
Returnarea unui produs cumpărat se realizează foarte simplu, prezentând chitanța fiscală și produsul in stare impecabilă. Fără motivarea returnării. Banii pe loc înapoi.
Majoritatea electronicelor/electrocasnicelor pe care le detin le-am cumpărat din magazine aparținând Media Galaxy și sunt mulțumit de ele. Spre deosebire de alte magazine de profil, sunt mai luminoase iar produsele par mai de calitate.
Personal amabil!!!
O gamă largă de produse!
👍
Update 21 feb.
Am avut o problema cu un produs insa seful de magazin a gasit o solutie astfel incat sa ma pot declara multumit. Multumesc! 👍
Produse de 10, personalul de nota 4. ☹️ Ieri am luat un tel. I am rugat sa faca proba. Nu mi a spus cum se foloseste, am cautat 2 ore pe net! Pacat ca era un tanar care ar trebui sa fie mai amabil. Sper sa pot vedea alta atitudine! Trist…. ☹️☹️☹️☹️☹️
La fel ca și fratele lor, altex, nici ei nu stau bine la capitolul „clienti”. Am vrut sa iau o placa de par. Era preț la raft, semn ca fusese acolo dar un angajat nu s-a obosit sa ma ajute.”dacă nu e la raft inseamna ca nu mai e”. Ok, intrat în Carrefour, găsit produsul, bașca mai ieftin, cumpărat și aia e.
Alta data am vrut sa cumpăr un s10+ dar asta ar fi însemnat sa stau sa alerg după consultati prin magazin. Nu mersi, mers la concurenta, emag sta foarte bine la capitolul servire clienți în showroom. Asta e!
Atitudinea uneia dintre doamnele de la casa nu merita mai mult de o stea. Pentru ca produsul achiziționat aparea la casa cu un pret mai mare decat cel de la raft s-a enervat, a trântit si a ridicat vocea ca si cum eu eram cel vinovat. In final tot eu am fost vinovat ca pretul corect al produsului era cel de la raft.
In schimb ceilalți angajați au avut un comportament adecvat.
Azi la ora 9:10 am intrat în acest magazin pt a cupara o ladă frigorifică , pe raionul destinat acestor produse am cerut ajutorul unui angajat al magazinului întrebând ul dacă există lăzi frigorifice verticale pe acel raion , datorită faptului că nu i am dat bună ziua mai întâi acest angajat a început să facă educație civică cu mine certandumă că nu am dat bună ziua mai întâi nevrând să îmi dea nici o informație despre produsul căutat de mine și ca să fie înjoseala și mai mare a intors spatele și a plecat . Și acum domnule proprietar al magazinului va întreb de ce ați angajat aceste specimene de puturoși care le este lene să și vorbească (în acest context va vă dau un 2 sfaturi- 1 ori scăpați de ei _2ori îi puneți în locul dumneavoastră ) alfel riscați să pierdeți profitului care și așa nu este prea mare pe pandemia asta