Mac Gsm

Se încarcă...

901 de recenzii la „Mac Gsm”

Excelent
5
901 recenzii
5
4
3
2
1
  • Alex 2.
    acum 5 ani

    Cea mai bună calitate! Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim de increderea in noi 🙂
  • Radu S.
    acum 5 ani

    Cei mai buni din Bistrita in materie de accesorii telefoane, iar Leo e FORȚĂ (Haideti pe munți)

    Răspunsul proprietarului
    Multumim de ganduri
  • Alexandra B.
    acum 5 ani

    Seriozitate, amabilitate, servicii prestate si produse oferite – toate la nivel de 5⭐

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru stelute! 🙂
  • Duca A.
    acum 5 ani

    Multumesc pentru profesionalism! Produse si servicii de calitate!🔝👍🏼 Felicitari! …

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru stelute!
  • Adrian C.
    acum 5 ani

    Ambianta extrem de plăcută, profesionalism, seriozitate și mult suflet. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucuram si iti multumim de cuvintele frumoase
  • Paul A.
    acum 5 ani

    Cel mai bun service Orange din oraș.
    Foarte multe accesorii pt toate mărcile de telefon.
    Recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru stelute!
  • Cristian P.
    acum 5 ani

    Au pe stoc cam toate accesoriile de care ai nevoie pentru telefon dar ce apreciez cel mai mult este că își fac timp sa te ajute cu un sfat foarte util.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru stelute!
  • Adrian R.
    acum 5 ani

    Foarte mulțumit de calitatea serviciilor. Din 2016 am avut cel puțin o vizita pe an,tot timpul am ieșit mulțumit. Recomand.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru stelute! 🙂
  • Vasile C.
    acum 5 ani

    Personal cu atitudine serviabilă și dedicat în a satisface nevoile tehnice ale clientului.
    De altfel produse de calitate la un preț acceptabil.
    Merge cu comandă și garanție 😁👍😎 …

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru stelute! 🙂
  • Marsel
    acum 5 ani

    Acord 4 stele pentru simplul fapt că nu au tot timpul pe stoc accesorii pentru telefoane uzuale și contemporane. În rest, băieții sunt amabili serviabili iar serviciile oferite sunt foarte bune. 👍 …

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru stelute! Speram ca data viitoare sa gasiti ceea ce aveati nevoie :), ne puteti da un telefon inainte lentru info stoc.

Recenziile sunt închise.